Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 19 kwietnia 2024, o 18:29

Nowości Nowości na Programy Cream Software

Mapa strony Programy Cream Software » Dział : Programy Cream Software

Galernik i bialo -czarne miniaturki

Witam , jak to ustawic podczas generowania galerii generowane sa bialao-czarne miniaturki
Więcej : Galernik i bialo -czarne miniaturki | Wyświetlone : 5125 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Inne nasze programy


Pajączek w Windows 8

Witam.
Planuję zakup Windows 8 Enterprise 64bit.
Czy Pajączek 5.9.8 będzie działał pod tą wersją?
Czy lepiej zostać na Windows 7.
Więcej : Pajączek w Windows 8 | Wyświetlone : 6959 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Pajączek 5 NxG


Błąd przy zmniejszaniu okna aplikacji

Witam,

czasem potrzebuję zmniejszyć okno aplikacji na pół ekranu, aby łatwiej przepisać dane z jakiegoś PDFa, którego mam na drugiej połowie ekranu (unikam wtedy częstego Alt+Tab). Niestety 80-90% takiego zabiegu na Pajączku kończy się błędem jak poniżej:

"Access violation at address 7774CFEB in module 'kernel32.dll'. Read od address FFFFFFFE.",

po czym ten błąd pojawia się w nieskończonej pętli i trzeba zamknąć program przez Menedżer zadań.

Dzisiaj wysłałem kilka takich zgłoszeń, jedno ze zrzutem (o ile ...
Więcej : Błąd przy zmniejszaniu okna aplikacji | Wyświetlone : 11782 | Odpowiedzi : 12 | Dział : Pajączek 5 NxG


witam! jestem userem pajączka kilka pytan

dostałem pajączka na urodziny :)
ilu jest użytkowników pajączka? jaki przedział?
czy będzie wersja dla linuksa?
czy będzie wersja free - tak jak są wersje free website x5 i serif webplus?
czy będzie zmiana nazwy pajączka na wersję angielską, tak by uderzyć na rynek międzynarodowy?
pozdrawiam
kania
Więcej : witam! jestem userem pajączka kilka pytan | Wyświetlone : 3361 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Pajączek 5 NxG


Makrokody - skróty klawiszowe - import export

Witam

Chciałbym zwrócić uwagę na Makrokody, które są naprawdę praktyczną rzeczą bo odpowiednie zdefiniowanie swoich makrokodów zwalnia nas od powtarzających wklepywań zbędnych kodów np. zapytań do MySQL itp.

Od jakiegoś czasu bodajże od wersji 5.8.7 zostało wprowadzone ograniczenie skrótów klawiszowych tj. nie ma możliwości po inicjacji makrokodu Ctrl+J i potem kodów które odpowiadają globalnych skrótów w programie np. Ctrl+J i potem Ctrl+F bo wyskoczy Wyszukiwanie!!! Ogranicza to bardzo i utrudnia w zarządzaniu klawiszami. Bardzo bym ...
Więcej : Makrokody - skróty klawiszowe - import export | Wyświetlone : 6600 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Pajączek 5 NxG


pajączek 5.9.8 roszczerzone szukanie i zmiana - nie działa

Witam
Na początku podziękowanie że został odświeżony pajączek.

Błędy jakie udało mi się wykryć przy korzystaniu to:

1) rozszerzone szukanie i zmiana
-nie działa Wyszukując, pomijaj pliki/foldery przy wszystkich źródłach szukania = nie działa w ogóle nie ma znaczenia czy jest czy nie
-gdy da się źródła szukania = wybrane foldery i doda więcej niż jeden folder to nigdzie nie szuka
2) gdy edytuje się plik CSS i korzysta się z Inspektora CSS np.
border: ...
Więcej : pajączek 5.9.8 roszczerzone szukanie i zmiana - nie działa | Wyświetlone : 7028 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Pajączek 5 NxG


odświeżanie div

Mam na stronie div'a zawierającego zdjęcie z kamery. Jak rozwiązać odświeżanie samego zdjęcia bez odświeżania całej strony? Czy można wyłączyć odświeżanie strony (tak żeby nawet F5 nie działał) ?
Więcej : odświeżanie div | Wyświetlone : 4195 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Pajączek 5 NxG


Problem z szyfrowanym FTP

Witam!

Od 2 ostatnich wersji zmienił się chyba klient FTP. A poprzedniej wersji pojawiło się upierdliwe okienko z kodowaniem, na szczęści w aktualnej zniknęło. Ale pozostał problem z szyfrowanym FTP. Mogę się połączyć z serwerem, przeglądać katalogi ale gdy próbuje otworzyć plik dostaje komunikat: Próba połączenia z serwerem nie powiodła się (550..."

Log:
(otwieranie) < 220 ProFTPD 1.3.3a Server (xxxxxxxx.pl)
(otwieranie) > USER xxxx
(otwieranie) < 550 SSL/TLS required on the control channel
(otwieranie) ...
Więcej : Problem z szyfrowanym FTP | Wyświetlone : 8391 | Odpowiedzi : 8 | Dział : Pajączek 5 NxG


Weryfikacja CSS

W arkuszu css wstawiłem:
body {
background: url(logos.jpg) no-repeat center center fixed;
-webkit-background-size: cover;
-moz-background-size: cover;
-o-background-size: cover;
background-size: cover;
}
Strona działa poprawnie, tło wyświetlane jest na całym ekranie, niezależnie od rozdzielczości - i o to mi chodziło. Jednak próba weryfikacji/zgodności z CSS3 generuje błędy:
Komunikat weryfikacji składni Nazwa pliku
Błąd: Nieznana właściwość "-moz-background-size"! style.css
Błąd: Nieznana właściwość "-webkit-background-size"! style.css
Błąd: Nieznana właściwość "background-size"! style.css
Błąd: Nieznana właściwość "-o-background-size"! style.css
W/g Pajączka są to ...
Więcej : Weryfikacja CSS | Wyświetlone : 3680 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Pajączek 5 NxG


Galernik + Windows 8

Miło mi poinformować, że pod Windows 8 (x64) Galernik 1.6.0 działa bezproblemowo
Więcej : Galernik + Windows 8 | Wyświetlone : 5427 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Inne nasze programy


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron