Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 29 marca 2024, o 00:16

Nowości Nowości na Programy Cream Software

Mapa strony Programy Cream Software » Dział : Programy Cream Software

Problem z dynamicznym podglądem dokumentu

Witam.
Podczas próby obejrzenia tworzonego dokumentu w dynamicznym podglądzie otrzymuję okno z komunikatem, którego treść podaje poniżej:
"Wystąpił błąd podczas próby utworzenia przeglądarki dynamicznego podglądu"
"Wygląda na to, że wybrana w ustawieniach przeglądarka nie jest prawidłowo zainstalowana"

Obojętnie czy ustawię jako domyślną przeglądarkę Internet Explorer czy Firefox i obojętnie czy jest dokument już dawno utworzony czy właśnie tworzony.
Jak sobie z tym błędem poradzić? Proszę o pomoc.
Windows 7 64, IE 9
Więcej : Problem z dynamicznym podglądem dokumentu | Wyświetlone : 8537 | Odpowiedzi : 8 | Dział : Pajączek 5 NxG


Domyślne ustawienia dokumentów dla serwisu

Witam,
We właściwościach serwisu mam ustawione wartości dla domyślnych ustawień dokumentów (kodowanie znaków, META...) lecz po utworzeniu nowej strony żadna z tych wartości nie jest umieszczana - dokument jest całkowicie pusty. Nie wiem czy błąd jest po mojej stronie bo mam coś nie tak w ustawieniach czy to bug programu. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam
rm

Edit: Pajączek Pro 5.9.9
Więcej : Domyślne ustawienia dokumentów dla serwisu | Wyświetlone : 4739 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Pajączek 5 NxG


Skróty klawiszowe w Pajączku 5.9.7 pro

Witam,
Posiadam 2 licencje na pajączki - standard i pro. W standardzie są skróty klawiszowe w stylu CTRL+S zapisz, CTRL+F4 zamknij plik, itp.
W wersji PRO te skróty nie działają. Czy to sytuacja normalna, czy trzeba je jakoś włączyć?

Pozdrawiam,
Pieciek
Więcej : Skróty klawiszowe w Pajączku 5.9.7 pro | Wyświetlone : 3688 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Pajączek 5 NxG


Problem z blokowaniem się aplikacji

Od jakiegoś czasu - chyba ostatniej aktualizacji mam taki problem.

1. Otwieram pajączka, coś tam robię, potem zostawiam komputer- przechodzi w stan uśpienia

2. Przywracam stan normalny - komputer wychodzi z uśpienia ale Pajączek blokuje cały ekran poza paskiem aplikacji - nie daj się nic kliknąć - ekran jest albo czarny albo widać pulpit a nie widać pajączka (jest tylko jego ikonka w pasku na dole) ale w tle wszystko blokuje.

3. Pomaga tylko ubicie ...
Więcej : Problem z blokowaniem się aplikacji | Wyświetlone : 3173 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Pajączek 5 NxG


problem z kluczem aktywacji

Witam,

mam problem z aktywacja Waszego programu. Otóż nabyłem go 2005-05-09 i zawsze działał na jednym komputerze, który teraz postanowiłem zmienić na nowszy.

Ściągnąłem i zainstalowałem najnowszą wersję ale nie mogę nigdzie znaleźć licencji. Mam kopertę od Was a w niej fakturę zakupu oprogramowania i to wszystko ..... po 8 latach nie pamiętam czy ona była w kopercie czy przychodziła mailem, czy wystarczyło się gdzies zarejestrować.

Zdaje się że w 2002 roku nabyłem u Was ...
Więcej : problem z kluczem aktywacji | Wyświetlone : 3591 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Pajączek 5 NxG


Sprawdzanie składni - problem

Dzień dobry.
Piszę stronę w html5. Nagłówek dokumentu: <!DOCTYPE html>
Sprawdzam składnię, wchodzę w : Weryfikacja kodu --> Sprawdź składnię --> Sprawdź składnię znaczników
W odpowiedzi dostaję listę błędów takich jak:

Błąd: Znacznik <div...> nie może znajdować się wewnątrz znacznika <div> index.html 85

Taki sam komunikat jest we wszystkich liniach, w których mam div.
Sprawdziłem walidatorem W3C, który nie pokazuje tego błędu.
Sprawdziłem też moją inną stronę napisaną w xhtml 1.0 i Pajączek nie pokazuje ...
Więcej : Sprawdzanie składni - problem | Wyświetlone : 3268 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Pajączek 5 NxG




Problem z kodowaniem znaków francuskich

Choćbym nie wiem jak się starał zmieniać ustawienia Pajączka to nie mogę poprawnie wkleić do Pajączka 5.9.8 francuskiego znaku: è

Zamiast tego pojawia mi się zawsze coś takiego, dwa znaki: e`

Da się to jakoś ustawić, czy to jest błąd w programie?
Więcej : Problem z kodowaniem znaków francuskich | Wyświetlone : 4379 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Pajączek 5 NxG


Mezzmo - problem z dyskiem sieciowym

Witam
Mam taki proble. Podłaczyłem do routera (TP-Link TL-WDR4300) przez USB, dysk sieciowy. Dysk jest normalnie widoczny z całą zawartością na komputerze, na którym zainstalowany jest również serwer mezzmo. Serwer mezzmo widzi katalogi i pliki mediów z tego dysku. Poprzez serwer na komputerze można oddtwarzać dowolne media z niego. Natomiast kiedy uruchomię serwer na TV sony bravia, serwer widzi katalogi z tego dysku, natomiast nie widzi plików (żadnych, ani filmów, ani zdjęć, ani muzyki). TV ...
Więcej : Mezzmo - problem z dyskiem sieciowym | Wyświetlone : 7619 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Inne nasze programy


Nowy Pajączek 5.9.9 ze wsparciem dla HTML 5

Zapraszamy do pobrania najnowszej wersji Pajączka, czyli naszego programu dla webmasterów, wspomagającego tworzenie stron WWW i aplikacji internetowych. W nowej wersji wsparcie dla HTML i blisko 70 innych zmian i poprawek.

http://www.creamsoft.com/blog/pajaczek- ... la-html-5/
Więcej : Nowy Pajączek 5.9.9 ze wsparciem dla HTML 5 | Wyświetlone : 11871 | Odpowiedzi : 10 | Dział : Pajączek 5 NxG


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron