Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 17:23

Nowości Nowości na Fora tematyczne

Mapa strony Fora tematyczne » Dział : Fora tematyczne

Zdjęcia

Jak zamieszcza się zdjęcia w pajączku? W menadżerze plików mam zamieszczone poszczególne pliki html z tekstami, a w osobnym folderze zdjęcia. Jak powiązać te dwa foldery, tak aby zdjęcie znalazło się w określonym miejscu?
Więcej : Zdjęcia | Wyświetlone : 4553 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Dla bardzo początkujących


pobieranie tylko ostatniego zdjęcia

Mam kamerkę która co 30 sek. wykonuje zdjęcie i wysyła na serwer. Problem polega na tym, że każde zdjęcie na inną nazwę (jakaś_nazwa$data$godzina). W oprogramowaniu kamery nie mogę zdefiniować wysyłania tylko jednego zdjęcia z tą samą nazwą. Chciałbym wyświetlać na stronie zawsze tylko ostatnie zdjęcie... Jak sobie z tym poradzić?
Więcej : pobieranie tylko ostatniego zdjęcia | Wyświetlone : 8435 | Odpowiedzi : 6 | Dział : HTML i tworzenie stron WWW


pobieranie danych z kodu innej strony

Na stronie wygenerowanej przez oprogramowanie sterownika (bascom) i zapisanej w epromie mam dane znajdujące się w określonych linijkach kodu. Czy jest możliwe pobranie danych z poszczególnych linijek kodu (np z linii: 25, 27, 29) i wstawienie ich do formularza na lokalnej stronie na dysku?
Więcej : pobieranie danych z kodu innej strony | Wyświetlone : 6484 | Odpowiedzi : 2 | Dział : HTML i tworzenie stron WWW


PHP i mysql - edycja danych w tabeli

Witam. Koledzy jak dodać metodę edytującą moje rekordy w tabeli. Posiadam dodawanie i usuwanie ale nie mam pomysłu jak zabrać się do edycji.
Więcej : PHP i mysql - edycja danych w tabeli | Wyświetlone : 8167 | Odpowiedzi : 4 | Dział : PHP, Perl, SQL, CGI, XML...


Darmowe programy do grafiki

Temat może trochę wakacyjny. Jakie polecacie darmowe programy do obróbki zdjęć które moga byc alternatywa dla takiego PSa?

Znany jest GIMP, ale czy może cos więcej?




_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Wakacje w pełni! Zobacz mojego bloga: sanktuaria Europy oraz inne sanktuaria Maryjne.
Więcej : Darmowe programy do grafiki | Wyświetlone : 15454 | Odpowiedzi : 14 | Dział : Grafika i obróbka zdjęć


Inteligentny formularz

Mam wielki problem.
Mam tabele w CGI która jest zrobiona z pól tekstowych formularza o liczbie 100 na 15 co daje 1500 pól tekstowych.
Szukam sposobu aby nie wysyłać 1500 informacji do serwera jak jest modyfikowane tylko jedno pole.
Poległem przy pisaniu skrypty, który by włączał atrybut name w modyfikowanym polu tekstowym a tym samym wysyłał do serwera tylko informacje modyfikowane.
Piszę w Perlu a tego w tym języku zrobić się nie da zakładając że ...
Więcej : Inteligentny formularz | Wyświetlone : 6121 | Odpowiedzi : 3 | Dział : PHP, Perl, SQL, CGI, XML...




AJAX

Czy poruszany jest na forum temat Ajaxa?
Uważam że jest ciekawy i wart nauki.
Więcej : AJAX | Wyświetlone : 4079 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Języki JavaScript i VBScript


Konfiguracja SpamRebel

Proszę o pomoc internautów w prawidłowym skonfigurowaniu SpamRebel. Mam zainstalowanego Thunderbirda v 10.0.2 i Avast Internet Security (AIS) v 6.0.1367.
Skonfigurowałem SpamRebel (SR) zgodnie z instrukcją i dalej nie mogę już sobie poradzić. proszę o pomoc.
Mój Thunderbird łączy się z portem 127.0.0.1 ale nie czyta wiadomości. SpamRebel też nie odbiera żadnej wiadomości.
Próbowałem zmienić nr portu serwera w SR z 110 na 123 i też nic.
Dodam jeszcze, że przy starcie kompa wyskakuje okienko ...
Więcej : Konfiguracja SpamRebel | Wyświetlone : 4508 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Dla bardzo początkujących


Statystyki Shoutcast

Witam. Jeżeli źle trafiłem z tematem to przepraszam, ale potrzebuje pomocy w związku ze zrobieniem prostych statystyk shoutcast na moja stronę radiowa. Bez żadnych słuchaczy i tytułu piosenki, która aktualnie leci. Chodzi mi tylko i wyłącznie o prezentera i audycje jaką aktualnie powyższy prowadzi. Po więcej informacji zapraszam na gg 31768315, bądź przez mail który znajdziesz pod adresem http://www.reggae-station.xaa.pl/index.html zakładka "kontakt".
Więcej : Statystyki Shoutcast | Wyświetlone : 5882 | Odpowiedzi : 2 | Dział : HTML i tworzenie stron WWW


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron