Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 29 marca 2024, o 00:52

Nowości Nowości na Fora tematyczne

Mapa strony Fora tematyczne » Dział : Fora tematyczne

Dodawanie kodu html do dzialającej strony

Mam dzialającą strone www.bargains-zone.co.uk opartą na presta shop.
Jak moge dodac kod html do dzialającej strony?
Gzie w pajączku wyswietlic kod zródłowy strony (HTML) aby mozna było go zmodifikować?
Więcej : Dodawanie kodu html do dzialającej strony | Wyświetlone : 5152 | Odpowiedzi : 1 | Dział : HTML i tworzenie stron WWW


Pomocy styl zewnętrzny i styl wbudowany

Witam wszystkich. Piszę tu ponieważ potrzebuję pomocy. Dostałem zadanie aby do jednej strony dodać styl zewnętrzny, a do drugiej styl wbudowany.

Zadanie:

Styl zewnętrzny
1. Tło pomarańczowe
2. Marginesy po 20 px
3. Wielkość czcionki 16pt
4. Kolor czcionki - niebieski
5. Krój czcionki - Georia
6. Styl czcionki - kursywa
7. Zastosować do drugiego akapitu klasę: (kolor czcionki czerwony, Styl czcionki - przekreślony)

Styl wbudowany
1. Tło obrazek tlo.jpg (tekstura)
2. Marginesy po 40 ...
Więcej : Pomocy styl zewnętrzny i styl wbudowany | Wyświetlone : 6757 | Odpowiedzi : 3 | Dział : HTML i tworzenie stron WWW


Jak zalozyc

Więcej : Jak zalozyc | Wyświetlone : 4814 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Dla bardzo początkujących


Mezzmo....

Witam użytkowników...

Myśle o zakupie programu Mezzmo, ale ma pytanie, bo w wersji próbnej film sie odtwarza owszem, ale bez napisów. Czy jest możliwość obejrzenia filmu z napisami...

Tak, DLNA "chodzi" bez problemów, wszystko sie odtwarza, tylko brak tych napisów.

Dzięki za info...
Więcej : Mezzmo.... | Wyświetlone : 14394 | Odpowiedzi : 8 | Dział : Dla bardzo początkujących


Problem z zadziałaniem kodu

Więcej : Problem z zadziałaniem kodu | Wyświetlone : 5173 | Odpowiedzi : 1 | Dział : HTML i tworzenie stron WWW


SMS Service _czy mozna samemu takie coś zrobic???

jak w temacie

wpadła mi przez przypadektaka strona i zaintrygowała mnie tam jedna zakładka o nazwie SMS INFO

po jej kliknięciu pojawiło mi się cos takiego SMS SERVICE

tak się zastanawiam czy mozna samu cos takiego sorbie zrobić???? czy sa tylko płatne skrypty/programy za kupe kasy o których mało kto wie i uzywa :(
Więcej : SMS Service _czy mozna samemu takie coś zrobic??? | Wyświetlone : 4084 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Dla bardzo początkujących


ponownie zegar odliczjący czas

Więcej : ponownie zegar odliczjący czas | Wyświetlone : 3751 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Dla bardzo początkujących


Tworzenie kodu HTML obrazka umieszczonego na dysku

Witam....mam pytanie czy ktoś wie jak stworzć kod html ze zdjęcia lub gifa umieszczonego na dysku (chodzi o wstawianie pozdrowień z obrazkiem na .www) a może jest jakiś program który zapisze na dysku kod
i nie trzeba by było wstawiać na stronę gdzie jest "hosting darmowy" np.na stronę
www.tinypic.com lub www.tinypic.pl. http://fooh.pl itp. które po pewnym czasie ...
Więcej : Tworzenie kodu HTML obrazka umieszczonego na dysku | Wyświetlone : 5752 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Dla bardzo początkujących


Sms forwarding

Więcej : Sms forwarding | Wyświetlone : 5851 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Dla bardzo początkujących




 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron