Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 18:25

Nowości Nowości na HTML i tworzenie stron WWW

Mapa strony HTML i tworzenie stron WWW » Dział : HTML i tworzenie stron WWW

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

CSS i Align

Więcej : CSS i Align | Wyświetlone : 8035 | Odpowiedzi : 4


Obiekt SELECT

Czy da się zmienić kolory w/w obiektu tak jak np. w scrollbar?
Więcej : Obiekt SELECT | Wyświetlone : 6711 | Odpowiedzi : 2


co się ładuje do ramki na dzień dobry?

Witam.
Mam taki kod:
<iframe name="srod" src="przystan.html" frameborder="0" width="800" height="500">
</iframe>
ale przy pierwszym załadowaniu strony w "srod(ku)" nie ładuje mi się : "przystan.html" tylko inna strona która jest jedną z opcji do załadowania w tym miejscu - gdzie robie błąd???
Pozdrawiam.
Artur
Więcej : co się ładuje do ramki na dzień dobry? | Wyświetlone : 5894 | Odpowiedzi : 2


kilka nowych okienek z obrazkami

Więcej : kilka nowych okienek z obrazkami | Wyświetlone : 7945 | Odpowiedzi : 5


Import danych

Więcej : Import danych | Wyświetlone : 5310 | Odpowiedzi : 1


A po co mi XML?

Ten cały XML jest dla mnie nieużyteczny. Czy mógłby mi ktoś podać jakieś konkretne zastosowanie oprócz tego, że uzywa się go do robienia zmiany wygladu programów takich jak Winamp 3, Tlen, Windows Media Player itd.?
Więcej : A po co mi XML? | Wyświetlone : 8730 | Odpowiedzi : 1


Strony z ramkami - jak oceniacie?

Więcej : Strony z ramkami - jak oceniacie? | Wyświetlone : 7499 | Odpowiedzi : 4


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron