Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 18 kwietnia 2024, o 18:09

Nowości Nowości na HTML i tworzenie stron WWW

Mapa strony HTML i tworzenie stron WWW » Dział : HTML i tworzenie stron WWW

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

historia - ukrycie strony

Witam

Czy jest jakaś prosta metoda aby odwiedzona strona nie była zapamiętywana w historii przeglądarki?

Pozdrawiam
Więcej : historia - ukrycie strony | Wyświetlone : 6344 | Odpowiedzi : 5


Plik .swf w jaki sposób

umieścić na stronie głównej tak aby przy starcie sam się uruchamiał.

Bo narazie wychodzi mi to <A HREF="img/f1.swf">xxxxxx</A> i inne ale sam to i tak on się nie uruchomi.

Może to i było już nawet nie raz, czytałem nawet na pewnej stronie ale za bardzo to ja tego nie zrozumiałem a już tyle kombinowałem i już mi się tak wszystko kaszani że muszę dać sobie spokój i się poradzić was bo zamiast tej strony którą ...
Więcej : Plik .swf w jaki sposób | Wyświetlone : 5215 | Odpowiedzi : 2


Nakładanie warstw z Flash'em...

Hejka!

Mam problem - mam dwie wastwy (div) z flashem i potrzebuję ustawić tak, aby jedna przeslaniała drugą - ew. mam jedną warstwę z flashem a jedną normalną i co bym nie zrobił zawsze flash wyłazi na wierzch, skurczybyk. Z-indexy ma w poważaniu głębokim.
Znalazł ktoś na to sposób?
Więcej : Nakładanie warstw z Flash'em... | Wyświetlone : 6436 | Odpowiedzi : 4


Rollover

Jaki skrypt powinien być aby rollover przeładowywał zdjęcia szybko albo razem z preloaderem? :)
Więcej : Rollover | Wyświetlone : 3715 | Odpowiedzi : 2


zdarzenia

Chciałem się dowiedzieć co oznaczają zdarzenia OnMouseOver i OnMouseOut?>
Więcej : zdarzenia | Wyświetlone : 3780 | Odpowiedzi : 2




Położenie menu - problem

Witam mam mały problemik mam w skrypcie napisane menu jak ktoś chce zobaczyć to jest na stronie www.factor-kredyty.com.pl. I wszystko jest ok jeśli oglądamy strone w rozdzielczości 1024x768, niestety przy otworzeniu w rozdzielczości 800x600 menu przesuwa się znacznie w górę to znaczy nachodzi już na górną częsć strony. Położeniem menu steruje poprzez zmianę zmiennych var StartTop=-15; var StartLeft=8; Ale jeśli ustawię tak aby menu dobrze wyglądało na stronie o ...
Więcej : Położenie menu - problem | Wyświetlone : 4511 | Odpowiedzi : 1


Brak pliku "menu_com.js" - Ale'x

Więcej : Brak pliku "menu_com.js" - Ale'x | Wyświetlone : 4291 | Odpowiedzi : 1


Problem z menu

mam problem sciśgnołem z jednej strony plik tworzący i zarządzający menu ale po przerobieniu go na do mojej strony niestety menu wogóle się nie wyświetla. Jak możecie mi pomóc to będę wdzięczny. Pli można pobrać lub otworzyć ze strony www.factor-kredyty.com.pl w menu pod nazwą "Kod strony o menu". Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

------
lucas:
kod tutaj
Więcej : Problem z menu | Wyświetlone : 4445 | Odpowiedzi : 1


Pytanie do Lucas

Więcej : Pytanie do Lucas | Wyświetlone : 4375 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron