Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 29 marca 2024, o 14:11

Nowości Nowości na HTML i tworzenie stron WWW

Mapa strony HTML i tworzenie stron WWW » Dział : HTML i tworzenie stron WWW

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

problem z tworzeniem stronki

witajcie, muszę zrobić na ocenę stronkę, a jestem amatorem...

obecnie to wygląda tak:
Obrazek
a chciałbym, żeby wyglądało tak:
Obrazek
co mam zrobić???
mogę komuś wysłać tę stronkę, żeby ją edytował, bo próbowałem już na wszystkie znane mi sposoby i nic...
Więcej : problem z tworzeniem stronki | Wyświetlone : 3761 | Odpowiedzi : 1


Problem z dodaniem kolejnego przycisku w JavaScript - HELP!

Witam. Poniżej zamieszczam mój javascript z opcjami. Chcę, aby utworzyc nowy przycisk i aby wysuwaly sie z niego kolejne, tak samo, jak to jest w przypadku WYMAGANIA I GALERIA GIER... czekam na pomoc, mozna tez na GG. Jak dodaje kolejny DIV, to nic nie pomaga...


<HTML>
<HEAD>

<STYLE TYPE="text/css">
<!--
A:hover { color: red }
A:link, A:visited { text-decoration: none }
-->
</STYLE>
<base target="wyswietl">
<SCRIPT TYPE="text/javascript" LANGUAGE="JavaScript">
<!--
// Autorem skryptu jest: SŁAWOMIR ...
Więcej : Problem z dodaniem kolejnego przycisku w JavaScript - HELP! | Wyświetlone : 3064 | Odpowiedzi : 0




prosze o pomoc

Więcej : prosze o pomoc | Wyświetlone : 3540 | Odpowiedzi : 1


Prosty problem ;]

Więcej : Prosty problem ;] | Wyświetlone : 5189 | Odpowiedzi : 4


pozycjonowanei do dolu

Więcej : pozycjonowanei do dolu | Wyświetlone : 3337 | Odpowiedzi : 0


wyśrodkowanie w pionie i poziomie :(

Więcej : wyśrodkowanie w pionie i poziomie :( | Wyświetlone : 7849 | Odpowiedzi : 3


Najpopularniejsze technologie WWW

Witam
jestem studentem Politechniki Częstochowskiej i jestem właśnie w trakcie pisania pracy o najpopularniejszych technologiach WWW. Do swojej pracy potrzebuje danych statystycznych i stąd moja prośba do Was forumowiczów o wypełnienie przygotowanej przeze mnie ankiety znajdującej się pod poniższym linkiem. Z góry dziękuję za poświęcenie paru chwil na jej wypełnienie

http://webankieta.pl/survey/w37xoc13k08
Więcej : Najpopularniejsze technologie WWW | Wyświetlone : 3036 | Odpowiedzi : 0


liniki i div

Więcej : liniki i div | Wyświetlone : 4170 | Odpowiedzi : 2


HELP !!! IFRAME +onmausover+onmausout bądź CSS rollorver.

Męczę się już na różnych kilka sposobów. Mianowicie mam stworzoną ramkę "foto" w której wyświetla się fotka zaraz po załadowaniu strony za pomocą:
<iframe name="foto" marginWidth=0 marginHeight=0 src="foto/large/krajobraz/pola.jpg" frameBorder=0 width=100% height=100% scrolling=no div align="center"></iframe>

w innej ramce mam miniatury które po kliknięciu pokazują się duże fotki w powyższej ramce za pomocą target="foto" problem jest w tym że chciałbym by te duże fotki po wczytaniu pojawiały się jako czarno-białe, a po najechaniu myszki w kolorze. Powiedzmy ...
Więcej : HELP !!! IFRAME +onmausover+onmausout bądź CSS rollorver. | Wyświetlone : 3863 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron