Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 09:54

Nowości Nowości na HTML i tworzenie stron WWW

Mapa strony HTML i tworzenie stron WWW » Dział : HTML i tworzenie stron WWW

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.


problem z stawieniem fotki...

Więcej : problem z stawieniem fotki... | Wyświetlone : 4455 | Odpowiedzi : 4


POla tekstowe w Mozilli

Więcej : POla tekstowe w Mozilli | Wyświetlone : 3631 | Odpowiedzi : 2


Jak zmienić rozmiar szablonu?

Witam wszystkich.
Mam pewien problem. Stworzyłem sobie szablon w Photoshopie, pociąłem go i zapisałem razem z wygenerowanym kodem HTML. Szablon można obejrzeć tutaj: http://www.tancelatynoamerykanskie.w8w.pl/szablon/
I teraz tu zaczyna się mój problem. Co mam zrobić by ten szablon zajął cała powierzchnię strony? Wiem tyle że wszystko zależy od rozdzielczości monitora z którą każdy pracuje. Moja to 1152x864. A chciałbym żeby szablon ślicznie się wyświetlał na różnych rozdzielczościach. W końcu nie ...
Więcej : Jak zmienić rozmiar szablonu? | Wyświetlone : 3017 | Odpowiedzi : 0




Grafika odnosniki

Więcej : Grafika odnosniki | Wyświetlone : 4555 | Odpowiedzi : 3


Komentowanie strony przycisk "wyslij"

Więcej : Komentowanie strony przycisk "wyslij" | Wyświetlone : 3415 | Odpowiedzi : 1


Opera,IE, Mozzila rozny wyglad strony

Mam problem typu iz na stronie www.vintecdesign.com pod Opera mam paski nad i pod menu ktorych nie widac w Mozilli i IE..... nie bardzo juz wiem gdzie twki problem...moze to problem w kodzie itp sam juz nie wiem... jezeli spotkaliscie sie wczesniej z tym problemem bede wdzieczny za pomoc...


Pozdrawiam
Więcej : Opera,IE, Mozzila rozny wyglad strony | Wyświetlone : 3613 | Odpowiedzi : 0


Error w multimediach. Prosze o pomoc

Witam,
Mam program Agerwebedytor do tworzenia stron internetowych. Mam problem ze wstawianiem filmów... Kiedy robię to opcją "wstaw flesz", podaję ścieżki itd wyskakuje mi błąd na podglądzie o treści: "the plugin was found, but an error in the plugin has occurred"
Mam najnowszego quick time'a. Nie wiem o co cho... Możecie pomóc?
Więcej : Error w multimediach. Prosze o pomoc | Wyświetlone : 3385 | Odpowiedzi : 1


problem ze wstawieniem zdjęcia

Więcej : problem ze wstawieniem zdjęcia | Wyświetlone : 5290 | Odpowiedzi : 5


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron