Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 19 kwietnia 2024, o 02:50

Nowości Nowości na HTML i tworzenie stron WWW

Mapa strony HTML i tworzenie stron WWW » Dział : HTML i tworzenie stron WWW

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

Wielkość stron :)

Więcej : Wielkość stron :) | Wyświetlone : 16501 | Odpowiedzi : 16


Pozycjonowanie (tabeli na stronie) w przegladarce Opera

Opera 7.10 . Wogole nie reaguje na pozycjonowanie (tabeli na stronie) z arkuszy stylow (zewnetrzne, w znaczniku div, p) - tabele "leca" do lewej :twisted: W koncu uzylem :evil: <center> i mam co chcialem, ale "archaicznie" :(
Z innymi elemantami bez problemu - tekst, img itd. - ...
Więcej : Pozycjonowanie (tabeli na stronie) w przegladarce Opera | Wyświetlone : 4196 | Odpowiedzi : 1


Kolor Czcionki

Wiem że to pytanie wyda się dla wielu śmieszne, ale ja jestem cieniasem jeśli chodzi o tworzenie stron! Chciałbym się dowiedzieć jak brzmi kod odowiadający za zmiane koloru czcionki np. domyślnym kolorem czcionki jest biały, a chce żeby po najechaniu na tekst zmienil sie on na zielony i po zjechaniu spowrotem na bialy... z gory thx
Więcej : Kolor Czcionki | Wyświetlone : 6204 | Odpowiedzi : 4


programista potrzebny

nie wiem czy to dobre miejsce na takie ogloszenie ale....
potrzebuje informatyka programiste (dobrego) ktory podjąl by sie napisania gry on-line
lub pomogl w jej napisaniu
gra jest o tematyce biznesu cos w stylu monopolu z dodatkiem gieldy tylko jeszcze bardziej zlozona i skomplikowana
chetnych zapraszam na gg 2369556 lub e-mail [email protected]
Więcej : programista potrzebny | Wyświetlone : 3919 | Odpowiedzi : 0


Pozycjonowanie w tabeli.

Witam,
mam klopot z wypozycjonowaniem grafik w komorce tabeli. Grafiki te sa warstwami i maja nastepujace polozenie:
#ksiega {position:relative; top:16px; left:24px;}
#forum {position: relative; top:-9px; left:185px;}
(te sa w jednej komorce)
#audycje {position:relative; top:16px; left:-3px;}
(ta jest w nastepnej komorce).
A oto zrzuty z okien przegladarek (uwaga - grafiki to te zolte prostokaty z napisami, reszta to tlo zaladowane dla ulatwienia pozycjonowania):
IE 6.0:
Obrazek
Opera 7.11:
Obrazek
NN 7.1:
Obrazek

Jak widac, Opera w ...
Więcej : Pozycjonowanie w tabeli. | Wyświetlone : 8483 | Odpowiedzi : 8


SWISHmax już jest!

Dopiero co pojawił się wątek o SWiSH 2, a tu mamy oficjalną premierę SWiSHmax... No i jeszcze cena - powala (pozytywnie).
Więcej : SWISHmax już jest! | Wyświetlone : 5127 | Odpowiedzi : 5


TABELA I ODNOŚNIKI

Więcej : TABELA I ODNOŚNIKI | Wyświetlone : 8575 | Odpowiedzi : 9


[CSS] - modyfikacja wygladu znacznika <SELECT>

Mam problem ze znalezieniem wlasciwosci CSS odpowiadajacej za wkleslosc/wypuklosc znacznika SELECT oraz wyglad kwadracika ze strzalka (czyli rozwijanie listy wyboru). Czy ktos wie jak te wlasciwosci sie nazywaja?

pzdr
LP
Więcej : [CSS] - modyfikacja wygladu znacznika <SELECT> | Wyświetlone : 7204 | Odpowiedzi : 6


SWISH...a strona PL

Wiadomym jest,iż Swish to program bardzo skuteczny w tech.FLASH. Na forum takim jak flashzone oraz ... i inne , wielokrotnie poruszałem ten temat / bez odpowiedzi / .
Pytanie było i jest nadal aktualne.Dlaczego, NIKT nie podejmie się ,oczywiście na swojej www ,prezentacji tak ciekawej firmy i jej produktu jakim jest SWISH.Każdy z "webmasterów" mówi o Macromedi....a często przeglądając ich strony napotykałem ,często powielone szablony zachodnich ludzi naprawdę znających ten temat.
TUTAJ KIERUJĘ SWE WYZWANIE ...
Więcej : SWISH...a strona PL | Wyświetlone : 5913 | Odpowiedzi : 3


brak obrazów

Więcej : brak obrazów | Wyświetlone : 4806 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron