Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 18:51

Nowości Nowości na HTML i tworzenie stron WWW

Mapa strony HTML i tworzenie stron WWW » Dział : HTML i tworzenie stron WWW

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

Dwie ramki obok siebie

Mam problem. Chciałem zamieścić 2 pływające ramki na mojej stronie tuż obok siebie lecz jedna z nich zawsze jest pod tą pierwszą (ale ze swojej strony np. prawej). Co zrobić aby były obok siebie? Proszę o pomoc.
Więcej : Dwie ramki obok siebie | Wyświetlone : 4121 | Odpowiedzi : 1


Tabele

Więcej : Tabele | Wyświetlone : 3962 | Odpowiedzi : 1


HR w IE

Mam diva w ktorym dodaje 2 linie <hr>, w IE dzieje sie cos tak dziwnego ze az nie sposob to opisac ( :D ). Oto screen:

Obrazek
Obrazek


Pomocy :(

PS. po prawej stronie IE, po lewej Opera.
Więcej : HR w IE | Wyświetlone : 3921 | Odpowiedzi : 1


HTML, STRONA Z PRAWYM MENU <howto?>

Więcej : HTML, STRONA Z PRAWYM MENU <howto?> | Wyświetlone : 5201 | Odpowiedzi : 2


onclick - 2 akcje

czy mozliwe jest dodanie 2 akcji do onclick w buttonie?
Więcej : onclick - 2 akcje | Wyświetlone : 5822 | Odpowiedzi : 4


Ramki - problem

Czym należy zastąpić atrybuty <FRAMESPACING, BORDER, FRAMEBORDER> aby strona była zgodna z HTML 4.01 Frameset ?
Więcej : Ramki - problem | Wyświetlone : 3414 | Odpowiedzi : 0


Animacja jako wejście na stronę.

Witam!

Może mi ktoś poradzić w jaki sposób zakodować stronę, żeby wyglądało to następująco:
a) wbijam adres np. creamsoft.com, wyskakuje mi obrazek
b) klikam na niego
c) zostaję przekierowany na stronę główną

Bardzo mi na tym zależy. Z góry dziękuję za odp.
Więcej : Animacja jako wejście na stronę. | Wyświetlone : 3894 | Odpowiedzi : 1


Wyśrodkowanie strony

Mój problem jest następujący.
Edytując stronę w pajączku ma ona proporcje kartki A4. Otwierając plik html w wyszukiwarce cała strona jest przesunięta na lewą stronę. Opiszcie mi proszę jak wyśrodkować stronę.
Screen pod spodem:
Obrazek

Jak widzicie prawa strona jest niezagospodarowana. Chcę przesunąć całą stronę na środek ekranu.
Więcej : Wyśrodkowanie strony | Wyświetlone : 9500 | Odpowiedzi : 6


div rowspan...

Więcej : div rowspan... | Wyświetlone : 3868 | Odpowiedzi : 1


mozliwość opiniowania zawartości mojej witryny www

Mam witryne www (zrobioną w FrontPage). To strona zespołu muzycznego. Moi klienci dopominają sie o umożliwienie im dodawania opinii, podziekowań itp. Nie mam pojęcia jak to zrobić. Chcialbym tez móc też usuwać te komentarze w razie potrzeby.
Więcej : mozliwość opiniowania zawartości mojej witryny www | Wyświetlone : 3789 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron