Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 17:56

Nowości Nowości na HTML i tworzenie stron WWW

Mapa strony HTML i tworzenie stron WWW » Dział : HTML i tworzenie stron WWW

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

Menu

Witam, przepraszam chłopaki że tak krzywo narysowałem...
Szukam i nie mogę znaleźć takiego menu:
Obrazek
Prostokąty się płynnie przesuwają po kliknięciu na strzałkę, lewą albo prawą.
Prosiłbym o jakiś gotowy kod HTML... Proszę o wysyłkę na P.W. na tym forum ;)
Więcej : Menu | Wyświetlone : 5579 | Odpowiedzi : 3


Wersja angielska strony www

Od niedawna tworze strony www. Robię zadanie do szkoły i Mam zrobić wersje polską i angielską mojej strony
Więcej : Wersja angielska strony www | Wyświetlone : 3797 | Odpowiedzi : 1


DIV , pytanie amatora

Witam, chce zrobic stronke w ukladzie jak na obrazku:
u gory blok na cala szerokosc(bedzie tam motyw graficzny, analogiczny blok na dole.
Pomiedzy tymi blokami 3 bloki o takiej samej szerokosci, 2 gorne o stalej wysokosci a 3ci o zmiennej w zaleznosci od tresci(zewnetrzna strona www).
Mam tez pytanie - czy moge zladowac w jakis sposob do bloku strone zewnetrzna html i sprawic by blok dynamicnzie rozszerzyl sie do dlugosci strony? Jesli nie do jaki ...
Więcej : DIV , pytanie amatora | Wyświetlone : 4020 | Odpowiedzi : 1


Pozycjonowanie

Więcej : Pozycjonowanie | Wyświetlone : 19641 | Odpowiedzi : 19






dokument chm na stronie html

Więcej : dokument chm na stronie html | Wyświetlone : 3340 | Odpowiedzi : 0


potrzebna mala pomoc

witam , mam taki problem po otworzeniu mojej strony w Internet Explorer tekst ktory na niej sie znajduje zlewa sie w jedna calosc i przesuwa na lewa strone , po otworzeniu w Mozilla Firefox nie ma takiego problemu , gdzie zrobilem jakis blad i jak zrobic aby strona wyswietlała sie prawidłowo w oby przegladarkach > problem widoczny na zalaczonym zdj > > > http://www.voila.pl/258/cf6u1/index.php?get=1&f=1
Więcej : potrzebna mala pomoc | Wyświetlone : 5809 | Odpowiedzi : 5


Ramki czy tabele?

Które strony szybciej się ładują, mają szybsze działanie, dlaczego portal Yahoo! ładuje sie szybciej niż nasze rodzime portale np.Interia :?:
Więcej : Ramki czy tabele? | Wyświetlone : 4265 | Odpowiedzi : 2


Rozsuwany layout

Witam,
Mam problem chyba nie do przeskoczenia dla moich mozliwości ;/ Otóż potrzebuje kodu html/pomysłu jak to wykonać dla tego layoutu:
(Lucas: Link usunięto - nie działał)

A teraz o co mi chodzi:
Chciałabym, aby ten jasny content mógł się rozsuwać/posuwać w dół wraz z przybywaniem tekstu. Scrolle mnie już nudzą przyznam szczerze, dlatego proszę o pomoc.

Z góry dzięki wszystkim tym, którzy poświęcili odrobinę czasu na jakąkolwiek refleksje ;d
Więcej : Rozsuwany layout | Wyświetlone : 5078 | Odpowiedzi : 3


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron