Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 11:13

Nowości Nowości na HTML i tworzenie stron WWW

Mapa strony HTML i tworzenie stron WWW » Dział : HTML i tworzenie stron WWW

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.




??

Więcej : ?? | Wyświetlone : 4341 | Odpowiedzi : 0


Blokada przeciągania

CZY ZNAJDĘ TAKI SKRYPT NA INNE PRZEGLĄDARKI?

Blokada przeciągania

Zablokowanie menu kontekstowego zabezpiecza przed bezpośrednim zapisaniem obrazka, ale nie uniemożliwia skopiowania go do innego okna przeglądarki, skąd bez problemu dokonamy zapisu. Otwieramy drugie okno Explorera, chwytamy obrazek myszą i przeciągamy go do tego okna. Gdy przeglądarka wyświetli grafikę, mamy już do dyspozycji menu kontekstowe... Podobny efekt uzyskamy przeciągając obrazek na pasek adresowy przeglądarki. Aby utrudnić tę operację, należy zablokować przeciąganie. Najprostszy, "bezskryptowy" sposób polega na ...
Więcej : Blokada przeciągania | Wyświetlone : 10543 | Odpowiedzi : 5


Kilka arkuszy stylów CSS

Więcej : Kilka arkuszy stylów CSS | Wyświetlone : 6881 | Odpowiedzi : 4


Tabela w centrum ekranu

Jak w html'u zrobić tak by tabela była umieszczona w centrum ekranu w pionie i w poziomie niezależnie od rozdzielczości ekranu, czy w ogóle da się tak zrobić?
Więcej : Tabela w centrum ekranu | Wyświetlone : 5217 | Odpowiedzi : 2


Czy moge użyć pluginu do Joomla! na swojej stronie w htmlu ?

Czy jest możliwość "wstawienia" pluginu do joomli o nazwie
"Simple Image Gallery" do strony, którą robię w htmlu?

Robię dla siebie prostą stronę i chciałbym wykorzystać skrypt Simple Image Gallery do stworzenia na niej galeri obrazków. Skryptu wielokrotni używałem jako pluginu do Joomla! 1.5 kiedy robiłem strony w tym systemie, i świetnie się on sprawdzał. Tym razem jednak robię stronę od zera w htmlu, da sie wykorzystać ten sam plugin?

Czy i w jaki sposób ...
Więcej : Czy moge użyć pluginu do Joomla! na swojej stronie w htmlu ? | Wyświetlone : 7482 | Odpowiedzi : 2


Obrazy z kamer

Jestem początkujący w html-u i bardzo początkujący w php-ie, a mam taki problem.
Nie wiem co można zrobić, żeby ze strony logowania zaraz po zalogowaniu użytkownik wszedł na stronę z obrazem z kamery na żywo. Chodzi mi o wideokonferencję dla 6 osób.
Z jednej strony kamery siedzi boss i jest widoczny i słyszalny dla pozostałych 5 zalogowanych pracowników.
Z drugiej strony (5 osobnych osób) i każda widzi bossa i siebie nawzajem.
...
Więcej : Obrazy z kamer | Wyświetlone : 5483 | Odpowiedzi : 1


Problem ze zdjeciami lub dopasowaniem tekstu?

Tworze prosta strone, ktora budowana jest na bazie taleli. Tabela sklada sie z trzech kolumn i kilku wierszy. W pierwszej kolumnie umiszczam zdjecie druga jest wolna a w trzeciej umieszczam tekst. Do tworzenia strony uzywam Dreamweaver. Dopasowuje wielkosc zdjecia ale do tekstu i w podgladzie wszystko wygloda ok. Jednak gdy publikuje strone zaczynaja sie problemy. Mianowicie w Safari strona wyglada tak jak chce by wygladala gdy uzywam Firefox pokazuje ze zdjecia sa za male.
Kod:<table ...
Więcej : Problem ze zdjeciami lub dopasowaniem tekstu? | Wyświetlone : 4503 | Odpowiedzi : 1


Problem z pozycją menu

Witam.

Trafiłem na problem z wyświetlaniem się paska menu. tzn. u mnie w przeglądarce pasek jest położony odpowiednio (tak jak na zdjeciu) Obrazek
wszystko ładnie pieknie do czasu jak kumple poinformowali mnie że u nich menu jest źle wyświetlane przez co nie można wciskać buttonów (przykład) Obrazek

Moje pytanie brzmi nastepujaco co zrobic aby w 100 % menu u każdego kto bedzie przegladal strone w Firefoxie bedzie wyswietlac sie prawidlowo ??
Więcej : Problem z pozycją menu | Wyświetlone : 8886 | Odpowiedzi : 8


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron