Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 29 marca 2024, o 07:23

Nowości Nowości na HTML i tworzenie stron WWW

Mapa strony HTML i tworzenie stron WWW » Dział : HTML i tworzenie stron WWW

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

Mam ogormny problem!! Prosze o pomoc!

Więcej : Mam ogormny problem!! Prosze o pomoc! | Wyświetlone : 5446 | Odpowiedzi : 5


Czym zastąpić iframe

Więcej : Czym zastąpić iframe | Wyświetlone : 6581 | Odpowiedzi : 5


Stronka w Pajączku śliczna a na serwerze rozsypka-czemu?

:) Witam wszystkich.
Mam problem: gdy podglądam stronkę w Pajączku - wszystko jest ślicznie, ale gdy wrzucę na serwer to się krzaczy. Szczególnie lewy dół.

Chodzi o stronkę mojej znajomej http://www.astro.manuela-klara.com/glowna.php, było tak: ktoś kiedyś zrobił jej tą stronkę (kilka lat temu) i ...zniknał z dostępnego jej horyzontu.

Poprosiła kogoś kolejnego o drobne zmiany na stronce i...zwaliło się całkiem. Ja miałam stare pliki, więc zapodałam je na ...
Więcej : Stronka w Pajączku śliczna a na serwerze rozsypka-czemu? | Wyświetlone : 5450 | Odpowiedzi : 4


pytanie o rozwijane menu

otoz udalo mi sie wykonac rozwijane menu :D.
JEdnak pozostaly teks nie chce byc umieszczony od poczatku tylko ponizej menu, przez co zostaje mi wolna przestrzen

| LOGO
|
|____________________________________________|
_________
menu|
|
|
|
_______|
tekst dopiero tu a nie powyzej ^

Pruobwalem menu wlozyc w ramke ale wtedy wsyztko sie kompnęło
pomocy...
Więcej : pytanie o rozwijane menu | Wyświetlone : 4435 | Odpowiedzi : 2


początkujący: pomocy

Witam.
Jako początkujący zacząłem robić stronę w ramkach(lewa ramka to menu, górna to logo a w prawej wyświetlana była zawartość menu).
Trochę "grzebałem" po necie i w wielu artykułach przeczytałem że nie stosuję się już ramek tylko tabele.
Czy może mi ktoś powiedzieć jak zrobić taką tabelę aby odpowiadała mojej ramce?
Dziękuje i pozdro. :D
Więcej : początkujący: pomocy | Wyświetlone : 4662 | Odpowiedzi : 3


POMOCY jak zrobić wyszukiwarkę na stronie

Jak zrobić wysukiwarkę na stronie
zeby sukało mi na tej stronie prosę o kod, najlepiej w jeżyku HTML :(
Więcej : POMOCY jak zrobić wyszukiwarkę na stronie | Wyświetlone : 9060 | Odpowiedzi : 1


Pyttanie od ignoranta pomocy!!!

Więcej : Pyttanie od ignoranta pomocy!!! | Wyświetlone : 3899 | Odpowiedzi : 1


Nowy serwis ze stronami www.

Witam!

Jestem administatorem nowopowstałego forum (z inicjatywy grupy znajomych) gromadzącego oferty kupna/sprzedaży stron www itp. SPAM Jesteśmy w trakcie dużej akcji promocyjnej serwisu w związku z czym ma on duży potencjał.

Pragnę zaprosić Was do bezpłatnego zamieszczenia na naszym forum swojej oferty. Logowanie zajmuje kilka sekund i nie jest wymagane potwierdzenie mailem.
Poświęcona chwila na zamieszczenie oferty może wyłącznie przysłużyć się dotarciu do większego grona potencjalnych odbiorców.

Pozdrawiamy i Życzymy owocnych transakcji!
Administrator SPAM
info@xxx
Więcej : Nowy serwis ze stronami www. | Wyświetlone : 3752 | Odpowiedzi : 1


Problem z kodowaniem

Mój problem wygląda następująco:
http://www.strug.ostnet.pl/test/index.html

Próbowałem juz kodowanie windows-1250 , utf-8 i iso 8859-2 , ale nadal nie moge sie pozbyć tych cholerych krzaczków. Co robić?
Więcej : Problem z kodowaniem | Wyświetlone : 3901 | Odpowiedzi : 1


otwieranie strony z pozycją na dole

Witam
mam problem co zrobić aby strona ładowała się od razu z tekstem napisanym na dole tuż przed stopką, bo automatycznie ładuje sie u góry tam gdzie jest umieszczone logo, natomiast ważne informacje znajdują sie na dole i trzeba przewijać.. Wiecie co trzeba zrobić ? Pozdrawiam
Więcej : otwieranie strony z pozycją na dole | Wyświetlone : 5264 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron