Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 13:27

Nowości Nowości na HTML i tworzenie stron WWW

Mapa strony HTML i tworzenie stron WWW » Dział : HTML i tworzenie stron WWW

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

podmiana obrazków

mój problem to: http://c4m.republika.pl/
nie mogę poradzić z podmianą grafiki, po najechaniu na czaszkę mają się zaświecić oczy, jest nieco inaczej, arkusz CSS jest prawie pusty, dopiero zaczynam robić stronę. Proszę o podpowiedzi.
Więcej : podmiana obrazków | Wyświetlone : 5923 | Odpowiedzi : 3


lightboxy

Mam problem z lightboxami, dopoki nie wrzucilam strony do sieci wszystko pieknie dzialalo .a w sieci juz nie chce. dlaczego?
Więcej : lightboxy | Wyświetlone : 9360 | Odpowiedzi : 8


galeria w ramkach

Witam,
mam jak zwykle prozaiczny problem z ktorym nie umiem sobie sama poradzic, wiec prosze o pomoc. robie galerie zdjec na stronie podzielonej ramka na dwie. w jedenej mam miniatury zdjec ktore po kliknieciu maja sie wyswietlac w wiekszym formacie w ramce obok. I wszystko dziala tylko nie wiem jak namowic te wieksze zdjecia by wyswietlaly sie na srodku ramki a nie przy lewym boku. czy ktos by mogl mi w tym pomoc? serdecznie dziekuje ...
Więcej : galeria w ramkach | Wyświetlone : 9888 | Odpowiedzi : 10


flash5 flash8 flashCS3 adobe flashCS3

Więcej : flash5 flash8 flashCS3 adobe flashCS3 | Wyświetlone : 5152 | Odpowiedzi : 1


Niewidzialne Menu

Więcej : Niewidzialne Menu | Wyświetlone : 4450 | Odpowiedzi : 0


Problem wyświetlania strony przez "Internet Explorer&qu

Witam. Mam mały problem, zrobiłem w Pajączku małą stronkę,wysłałem na serwer i okazuje się że przeglądarka internetowa "Internet Explorer" nie wyświetla jej prawidłowo, tzn. tło jest OK. natomiast tekst ma inny kolor,uformowanie komórek jest inne,zdjęcia,i rysunki w .jpg, .png i .gif nie są widoczne. Natomiast w Firefoksie jest wszystko OK. Ktoś mi może pomóc rozwiązać ten mały problem???.
Teraz pytanie: jak się pozycjonuje strony internetowe, od czego to zależy i czy można to zrobić w ...
Więcej : Problem wyświetlania strony przez "Internet Explorer&qu | Wyświetlone : 5213 | Odpowiedzi : 2


Pływajaca ramka

Witam wszystkich.Mam problem z plywajaca ramką.Problem polega na tym ze nie wiem jak zrobic tak zeby w jednej plywającej ramce byly dwa obrazy na jednym suwaku.Z góry dziekuje za dpowiedz :)
Więcej : Pływajaca ramka | Wyświetlone : 5739 | Odpowiedzi : 3


"Przesuwak" w tabeli

Cześć jestem początkującym i właśnie tworzę stronę html w notatniku na zadanie domowe z informatyki mam mało miejsca na tekst wiec pomyślałem że dobrze by było jak bym miał coś w rodzaju przesuwaka w tabeli i cały tekst by mi się zmieścił i tu moja prośba czy mógłby mi ktoś podać jakiś kod jeżeli w ogóle taki istnieje ?

Z góry dzięki za pomoc :)
Więcej : "Przesuwak" w tabeli | Wyświetlone : 4589 | Odpowiedzi : 1


bląd w tabeli html

Więcej : bląd w tabeli html | Wyświetlone : 5517 | Odpowiedzi : 1


Użycie flasha+mp4 w chm

Witam.
Mam nie lada problem. Przy tworzeniu dokumentacji w chm chcę dodać filmy które mają menu we flashu, natomiast output w mp4. Wstawienie kodu do htmla nie jest problematyczne i wszystko działa. Problem pojawia się po skompilowaniu plików html do chm. Wtedy widać flashowe menu, natomiast przestaje widzieć plik mp4, przez co widze tylko puste flashowe menu bez możliwości odtwarzania. Film kompilnuje się i jest w środku chma, problem najwidoczniej ma html z odnajdowaniem tego ...
Więcej : Użycie flasha+mp4 w chm | Wyświetlone : 4203 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron