Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 29 marca 2024, o 11:32

Nowości Nowości na HTML i tworzenie stron WWW

Mapa strony HTML i tworzenie stron WWW » Dział : HTML i tworzenie stron WWW

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

dopasowanie flash'a

Więcej : dopasowanie flash'a | Wyświetlone : 4120 | Odpowiedzi : 0




Wyśrodkowanie flasha

Więcej : Wyśrodkowanie flasha | Wyświetlone : 5956 | Odpowiedzi : 1




Layout problem.

Więcej : Layout problem. | Wyświetlone : 5420 | Odpowiedzi : 2


problem html,css

Więcej : problem html,css | Wyświetlone : 3900 | Odpowiedzi : 0




BLAD W IE

Więcej : BLAD W IE | Wyświetlone : 4045 | Odpowiedzi : 1


sprawdzenie czy strona jest w ramce

Mam proste pytanie jak za pomocą javacsript sprawdzić czy np:. strona1.html jest w ramce, a jeśli nie jest wczytuje nam do ramki która mieści się na stronie index.html ta ramka nazywa sie np.:name=ramka id=ramka
Więcej : sprawdzenie czy strona jest w ramce | Wyświetlone : 4061 | Odpowiedzi : 1


Skrypt? Sprawdzajacy nick na innej stronie.

Ok interesuje sie grami mmorpg i chciałbym stworzyć stronę która to by pokazywała mi kto jest ONLINE w grze.

Ogólnie chciałem żeby to wyglądało tak.

NICK : Vaigo - Online
Gaura- Offline

itd....

Sądze że można to zrobić skryptem sprawdzającym stronę : "http://www.tibia.com/community/?subtopic=whoisonline&world=Titania"
szukając odpowiedniego nicku dawał by odpowiedz online albo offline.

Zupełnie nie wiem jak to zrobić jeżeli pomyliłem działy/ fora proszę o wskazówkę gdzie mogę szukać
Więcej : Skrypt? Sprawdzajacy nick na innej stronie. | Wyświetlone : 3799 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron