Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 29 marca 2024, o 13:37

Nowości Nowości na PHP, Perl, SQL, CGI, XML...

Mapa strony PHP, Perl, SQL, CGI, XML... » Dział : PHP, Perl, SQL, CGI, XML...

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z tworzeniem serwisów z wykorzystaniem zaawansowanych technologii takich jak PHP, Perl, mySQL, ASP, CGI, XML, itp.

[SQL, PHP] zwracanie części rezultatów

Witam,

Mam taki dość ciekawy problem.
Mam zapytanie w SQL-u, zwraca ono określoną ilość rekordów np. 100.
W phpMyAdmin pokazują się wszystkie, natomiast w skrypcie php pokazują się tylko 4 pierwsze.
Zapytania są identyczne i w skrypcie nie ma takim rzeczy, jak np. LIMIT, a jednak pokazuje mi tylko kilka linijek, a powinien 100.

Czy ktoś wie w czym tkwi problem, bo ja nie mam zielonego pojęcia. Pierwszy raz takie coś widzę.

Pozdrawiam
Więcej : [SQL, PHP] zwracanie części rezultatów | Wyświetlone : 4814 | Odpowiedzi : 1


Praca - programista PHP - Poznań

Więcej : Praca - programista PHP - Poznań | Wyświetlone : 4405 | Odpowiedzi : 0




masowe usówanie wpisów z bazy danych ??!!

mam pytanie ... moglby ktos mi powiedziec jak zrobic cos takiego zeby po zaznaczeniu wiekszej ilosci przyciskow typ checkbox i po kliknieciu w opcje usun to zeby usunelo te wlasnie zaznaczone ??!!
Więcej : masowe usówanie wpisów z bazy danych ??!! | Wyświetlone : 4417 | Odpowiedzi : 1




tworzenie pliku fopen - kodowanie

Więcej : tworzenie pliku fopen - kodowanie | Wyświetlone : 10882 | Odpowiedzi : 6


jak w phpMYadminie .. ?

Więcej : jak w phpMYadminie .. ? | Wyświetlone : 6692 | Odpowiedzi : 5




jak zrobic wykres w php?

witam, mam takie pytanko, jak zrobic wykres w php?
Więcej : jak zrobic wykres w php? | Wyświetlone : 5952 | Odpowiedzi : 1


Niewykonywane skrypty PHP

Więcej : Niewykonywane skrypty PHP | Wyświetlone : 5480 | Odpowiedzi : 3


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron