Teraz jest 3 czerwca 2024, o 02:15

Nowości Nowości na PHP, Perl, SQL, CGI, XML...

Mapa strony PHP, Perl, SQL, CGI, XML... » Dział : PHP, Perl, SQL, CGI, XML...

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z tworzeniem serwisów z wykorzystaniem zaawansowanych technologii takich jak PHP, Perl, mySQL, ASP, CGI, XML, itp.

Subskrypcja

Więcej : Subskrypcja | Wyświetlone : 3714 | Odpowiedzi : 2


Odświeżanie PHP???

Więcej : Odświeżanie PHP??? | Wyświetlone : 7840 | Odpowiedzi : 6




Polskie litery w PHP

Napisałem księgę gości i mam jeden problem, gdy doda się nowy wpis to wyświetla się bez polskich liter. Zamiast nich są jakieś dziwne kreski. Jak można to zmienić?
Więcej : Polskie litery w PHP | Wyświetlone : 6527 | Odpowiedzi : 7


Darmowe serwery PHP

Czy znacie jakies darmowe serwery z obsługą php? Jeśli tak to napiszcie.

Pozdrawiam
Więcej : Darmowe serwery PHP | Wyświetlone : 13191 | Odpowiedzi : 11




Problem- forum phpbb

Jest taki problem: Gdy klikam na nową notke zamias pojawić mi się okno z wpisywaniem jak tu, to pojawia się białe tło i nic więcej:( nie wiem co zrobic ustawienia mam raczej dobrze. Baza też jest dobra. Pomocy
Więcej : Problem- forum phpbb | Wyświetlone : 2855 | Odpowiedzi : 0


Jak ustawić Apache'a aby...

Więcej : Jak ustawić Apache'a aby... | Wyświetlone : 3248 | Odpowiedzi : 1


krzaki

http://www.creamsoft.com/forum/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=70
trafilem na adres tego artykulu, szukajac rozwiazania problemu polskich czcionek.
nie pomoglo dlatego sie zalogowalem i zapytuje ;)
mam prosty skrypt subskrypcji, dzieki ktorej mozna wysylac ze strony "info", do tych co sie zapisali. (zwyczajnie jest panel "admin" i piszemy do wszystkich..)
Pytanie. Co zrobić zeby na maila zamiast "krzakczków" dochodzily swojskie "ą", "Ą", czyli polskie literki, a nie np.: " ż š ć ó ł ...
Więcej : krzaki | Wyświetlone : 6196 | Odpowiedzi : 6


Upload pliku na serwer

Tym razem ma problem z uploadem pliku na serwr. Tzn. kiedy testuje skrypt na localhost to wszysto jest super, ale gdy łącze się z innego komputera w sieci to się sypie sprawa.
$katalog = "pliki";
copy($plik, "$katalog/$nazwa") - robię coś takiego, tyle że najpierw sprawdzam wszytkie niezbądne warunki.
$plik to identyfikator ścieżki z <input type=file name=plik>
$nazwa to tekt wpisany w pole tekstowe (nazwa pod którą ma być plik przechowywany na serwerze).

Wygląda to tak, ...
Więcej : Upload pliku na serwer | Wyświetlone : 4067 | Odpowiedzi : 3


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039