Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 20 kwietnia 2024, o 05:18

Nowości Nowości na PHP, Perl, SQL, CGI, XML...

Mapa strony PHP, Perl, SQL, CGI, XML... » Dział : PHP, Perl, SQL, CGI, XML...

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z tworzeniem serwisów z wykorzystaniem zaawansowanych technologii takich jak PHP, Perl, mySQL, ASP, CGI, XML, itp.

z formularza do nowego pliku

Witam

Mam kilka formularzy w których jest po kilkanaście pól do wpisywania wartości.
Nie wszystkie pola muszą być zapełnione.

Wpisane dane z tego formularza chcę przesłać do pliku utworzonego na czas sesji aby były dostępne w innych miejscach.

Jak to zrobić?
Więcej : z formularza do nowego pliku | Wyświetlone : 5049 | Odpowiedzi : 0


prosta wyszukiwarka lokalna

Więcej : prosta wyszukiwarka lokalna | Wyświetlone : 11802 | Odpowiedzi : 10


treść maila - a tytuł maila

Więcej : treść maila - a tytuł maila | Wyświetlone : 7596 | Odpowiedzi : 5


Grafika w php - problem...

Więcej : Grafika w php - problem... | Wyświetlone : 6561 | Odpowiedzi : 2


co to za błąd?

Witam !
Co to za błąd?:

Warning: file(): Unable to access imieniny/08.txt in /home/virtualki/5274/data.php on line 11
Warning: file(imieniny/08.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/virtualki/5274/data.php on line 11

Pozdrawiam
Artur
Więcej : co to za błąd? | Wyświetlone : 9240 | Odpowiedzi : 8


Darmowy serwer PHP

Potrzebuje informacji na temat darmowego serwera php, darmowy ponieważ chcę go wykorzystać w firmie (nie w celach komercyjnych, zarobkowych). Poprostu redaguje serwis działający wewnętrznie w firmie (informacje niezbędne do pracy) i dlatego potrzebuje serwer który będzie miał odpowiednią licencje. Szef podejrzewam nieda grosza.
No chyba że znacie sprawdzone serwerki i tanie w licencji.
Więcej : Darmowy serwer PHP | Wyświetlone : 21247 | Odpowiedzi : 24


Fajna książka w promocji w Helionie!

Dziś w Helionie jest promocja książki "PHP i MySQL. Tworzenie stron WWW. Wydanie drugie. Vademecum profesjonalisty" - można kupić ją taniej o 30%.
Polecam!
Wszystko znajdziecie pod adresem: http://helion.pl/ksiazki/phms2v.htm
Sam mam pierwsze wydanie (co prawda z wydawnictwa Robomatic - z twardą oprawą, hehe) ale chyba kupię sobie to wydanie też, zaraz ziornę na spis treści :mrgreen:.
Więcej : Fajna książka w promocji w Helionie! | Wyświetlone : 5812 | Odpowiedzi : 2


Dodanie nowego pola do bazy danych

Właśnie walczę z bazą danych MySQL.

Chcę dodać do istniejącej tabeli nowe pole i ciągle zwraca mi komunikat o błędzie.

Jak wy byście dodali nowe pole?
Więcej : Dodanie nowego pola do bazy danych | Wyświetlone : 13643 | Odpowiedzi : 8


Czas na Portalik ?

Nie tylko mnie zainteresował portalik Santany.
Pobrałem, przejrzałem i teraz zastanawiam się PO CO ?
PHP chciałbym się nauczyć. I taki przykład Santany jest na pewno super.
Tylko bardzo proszę mi wyjaśnić:
Po co tworzy się takie "Portaliki", skoro wszystko można by zapisać na zwykłych stronach statycznych (html), pomijąc skrypty (np. imieniny).
Może ktoś zechciałby wyjaśnić zasadność stosowania PHP w takich prostych serwisach.

Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich ! ...
Więcej : Czas na Portalik ? | Wyświetlone : 13640 | Odpowiedzi : 14


gdzie tego tekstu szukać?

Witam!
Kolega kilka dni temu poprosił mnie, żebym mu pomógł zamienić fragment tekstu angielskiego na Polski na stronie www.grdz.com/sell.php? Dopiero się wgryzam w php - ale pomyślałem "cotam, tyle to napewno potrafię" .....ale okazało się że nie - jak zobaczyłem kod tej strony to zgłupiałem.
Pytanie brzmi: "gdzie tego tekstu szukać?" - tzn tej informacj o aukcji holenderskiej i Bids increment....

Pozdrawiam
Artur
Więcej : gdzie tego tekstu szukać? | Wyświetlone : 5581 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron