Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 12:59

Nowości Nowości na cream.software forum

Mapa strony cream.software forum » Dział : cream.software forum

Rozmowy na temat oprogramowania i technologii

Sposób na kompresowanie obrazków przez dost. Internetu mobil

Witam.
Chciałbym, żeby wszyscy wchodzący na moją stronę mogli oglądać grafikę w oryginalnej rozdzielczości. Dostawcy Internetu mobilnego stosują kompresję plików graficznych. Niewielu użytkowników takiego Internetu wie, że może ustawić ustawić wielkość kompresji lub ją usunąć. Moja strona ma na celu prezentację zdjęć, dlatego przeglądanie jej z zastosowaniem kompresji nie ma sensu.
Czy twórca strony internetowej może wymusić ładowanie bez ingerencji w transmisję. Ja stosuję Protokół SSL, ale ma to swoje wady, nie mogę dołączać zewnętrznych ...
Więcej : Sposób na kompresowanie obrazków przez dost. Internetu mobil | Wyświetlone : 5612 | Odpowiedzi : 3 | Dział : HTML i tworzenie stron WWW


Animowane menu nawigacyjne

Witam.
Na swojej stronie zrobiłem animowane menu. Wykonałem je według opisu zamieszczonego w książce "JavaScript i jQuery - nieoficjalny podręcznik". Na moim komputerze działa prawidłowo, natomiast, gdy oglądam stronę w Internecie (http://www.galeriamodelarska.pl) widzę, że menu najpierw jest widoczne w postaci listy, dopiero po chwili ustawia się w zakładki jedna obok drugiej. Przeglądając różne strony w Internecie nigdy takiego efektu nie zauważyłem.

<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
...
<script src="skrypty_js/jquery-1.6.3.min.js"></script>
<script ...
Więcej : Animowane menu nawigacyjne | Wyświetlone : 14068 | Odpowiedzi : 9 | Dział : Języki JavaScript i VBScript


Pajączek NxG Standard Problem z Przeglądaniem.

No i zakupiłem Pajaczka po długim użytkowaniu wersji 2000.... No i na starcie po instalacji mam problem... Strona sypie sie przy podglądzie. Nie mam pojecia jak to ugryść. Dodam tylko ze na drugim komputerze wersja demo oraz 2000 wyświetla bez problemów....
Strona powinna wyglądać tak http://ayo-meble.pl a wygląda tak w podglądzie Obrazek
Więcej : Pajączek NxG Standard Problem z Przeglądaniem. | Wyświetlone : 5931 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Pajączek 5 NxG


parjaczek 5.9.9 pro nawiasy w php

Więcej : parjaczek 5.9.9 pro nawiasy w php | Wyświetlone : 7152 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Pajączek 5 NxG


Ratunku, zablokowali mi kody do Pajączka

Mam legalnie kupionego "Pajączka 5 NxG Standard" w dniu 27-07-2009 nr faktury 624/2009/FV i podczas jednej z aktywacji Pajączka pojawił się komunikat, w którym Pan automat powiadomił mnie, że aktywacja przebiegła pomyślnie, ale w związku z tym że aktywacji było wiele, istnieje podejrzenie, że dałem sobie ukraść kody i proszony jestem o kontakt. O tym, że nie dałem sobie napewno ukraść kodów chciałem szybko powiadomić tą tajemniczą osobistość, aby mi ich przypadkiem nie zablokowano. Łatwo ...
Więcej : Ratunku, zablokowali mi kody do Pajączka | Wyświetlone : 6596 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Pajączek 5 NxG


Makrokody - skróty, zen-coding i serwisy

1. Makrokody - skróty
Ustawiłem skrót klawiszowy do pewnego makrokodu na Ctrl + F3.
Obrazek
W tym problem, że skrót nie działa. Próbowałem ustawiać różne inne skróty ale efekt jest taki sam.
2. Zen-coding
Przy próbie rozwinięcia skrótu dostaję błąd.
Obrazek
3. Serwisy
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć w jaki sposób działają i do czego służą serwisy?
Więcej : Makrokody - skróty, zen-coding i serwisy | Wyświetlone : 6241 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Pajączek 5 NxG


Responsive design

Witam
szukam jakiegoś darmowego, internetowego kursu RWD. Czy ktoś mógłby coś polecić?
Więcej : Responsive design | Wyświetlone : 6769 | Odpowiedzi : 5 | Dział : HTML i tworzenie stron WWW


czarne tło edytora + kolorowanie składni PHP+HTML Extended

Witam ,

chciałbym zmienić kolorystykę Pajączka na bardzo ciemną zbliżoną do Netbeans PHP,np. http://scr.hu/20ze/vvo4y
Zmieniłem w ustawieniach edytora -> kolory i czcionka -> kolor tła edytora na czarny ale wtedy
zakładka z nazwą aktualnie otwartego pliku robi się nieczytelna http://scr.hu/20ze/y39ku

Proszę o wszelkie porady jak poprawić w/w błąd oraz jak zmienić całkowicie kolorystykę interfejsu Pajączka na ciemny .

Jeśli ktoś używa ciemnego tła edytora niech podzieli się swoim przykładem (najlepiej zrzutem ekranu) kolorowania składni.
Szukam ...
Więcej : czarne tło edytora + kolorowanie składni PHP+HTML Extended | Wyświetlone : 6624 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Pajączek 5 NxG


emaile marketingowe w html specyfikacje a programy pocztowe

Witajcie

Przygotowuje się do projektowania emaili marketingowych na potrzeby pewnej kampanii

Czy wiecie gdzie znajdę specyfikacje zgodności znaczników i ccs z programami pocztowymi i webmail?
Więcej : emaile marketingowe w html specyfikacje a programy pocztowe | Wyświetlone : 4424 | Odpowiedzi : 1 | Dział : HTML i tworzenie stron WWW


Formatowanie CSS - Responsywność

Witam.
Jako, że jestem osobą która nigdy nie potrafi napisać ładnie i przejrzyście kodu to zawsze z pomocą przychodziły mi narzędzia formatowania ale niestety Pajączek nie radzi sobie z formatowanie kodu css gdy używamy kodów do obsługi widoku responsywnego, nie zachowuje kolejności linii jak jest, tylko sam sobie wszystko zmienia wg własnego uznania, przez co niestety widok responsywny przestaje działać bo dla określonych rozdzielczości są całkiem inne fragmenty kodu niż być powinny.
Więcej : Formatowanie CSS - Responsywność | Wyświetlone : 4677 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Pajączek 5 NxG


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron