Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 24 kwietnia 2024, o 21:03

Nowości Nowości na cream.software forum

Mapa strony cream.software forum » Dział : cream.software forum

Rozmowy na temat oprogramowania i technologii

"tańczący tekst" jako link

Witam !!!
Ułożyłem cos takiego ;) :

...<head>
<SCRIPT type="text/javascript">
var size = 17;
var speed_between_messages=1500 //in miliseconds
var tekst = new Array()
{
tekst = "tańczący tekst";
tekst = "tańczący tekst";

}
var klaar = 0;
var s = 0;
var veran =0;
var tel = 0;
function bereken(i,Lengte)
{
return (size*Math.abs( Math.sin(i/(Lengte/3.14))) );
}

function motor(p)
{
var output = "";
for(w = 0;w < ...
Więcej : "tańczący tekst" jako link | Wyświetlone : 5370 | Odpowiedzi : 1 | Dział : HTML i tworzenie stron WWW




chłodnica :-)

Czesc

Czy ktos mialby pomysl na to jak wyliczyc potrzebne wymiary chlodnicy ? Chcialbym przepuscic wode z zestawu wodnego przez dodatkowa chlodnice polaczona z wiatraczkiem z zasilaniem 7V. Co prawda moglbym poszukac w auto-zlomie jakiejs nagrzewnicy, ale taki zestaw bedzie ciutke zbyt duzy. Bede wdzieczny za wszelkie sugestie.
Więcej : chłodnica :-) | Wyświetlone : 4415 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


problem z select

Czesc. Mam pytanie czy ktoś wie jak uzyskać w select tablicę. Chodzi mi o to że mam kilka rzeczy wpisanych do jednego option w select i chciałabym, jak rozwinę select, żeby pojawiały się te informacje w równych kolumnach.

Wizualnie mam coś takiego:
aaa bbbb cccc
a b c

A chciałabym mieć coś takiego:
aaa ||||||||||bbb ||||||||||cccc
a |||||||||||||b ||||||||||||||c


Kreski są tylko żeby pokazać o co mi chodzi.
Bardzo będę wdzięczna jak napisze mi ktoś ...
Więcej : problem z select | Wyświetlone : 4888 | Odpowiedzi : 1 | Dział : HTML i tworzenie stron WWW


CRT 17"

Czy ktos pracuje, pracowal, widzial w dzialaniu jakis z wymienionych monitorow:
- CTX 705F futura2
- Philips 107P40
- Samsung 765MB
- LG Flatron F700B

Kto jaki by wybral jako ten dla siebie... uwzgledniajac tylko te 4modele.

Jezeli moge prosic o brak opinii typu.. no monitor Z jest najlepszy bo jest najlpeszy
Parametry techniczne, parametrami.

Bede dzwieczny za Wasze opinie o tych typach monitorow
Więcej : CRT 17" | Wyświetlone : 4392 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


Czy w paj±czku mo¿na?.

Więcej : Czy w paj±czku mo¿na?. | Wyświetlone : 7395 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Pajączek 5 NxG


autouzupełnianie == zle

Więcej : autouzupełnianie == zle | Wyświetlone : 5367 | Odpowiedzi : 0 | Dział : PHP, Perl, SQL, CGI, XML...


Czas na na forum.

Więcej : Czas na na forum. | Wyświetlone : 5060 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


Sklep internetowy

Witam Wszystkich!!!!
Czy książka "Po prostu Pajączek" wyjasnia jak zbudowac sklep internetowy?
a jak nie to gdzie moge sie dowiedziec? moze sa jakies inne ksiazki?
:roll:
Więcej : Sklep internetowy | Wyświetlone : 6080 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Pajączek 5 NxG




 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron