Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 18 kwietnia 2024, o 14:25

Nowości Nowości na cream.software forum

Mapa strony cream.software forum » Dział : cream.software forum

Rozmowy na temat oprogramowania i technologii

do paj 5 NxG - dodatek

mam pytanko, czy w pajączku 5 można jeszcze dołożyć takie cuś
<meta http-equiv="Page-Enter" content=" blendTrans (Duration=3,Transition=0)" />
<meta http-equiv="Page-Exit" content=" blendTrans (Duration=3,Transition=0)" />

po są wszystkie transformacje, a uważam najważniejszej - właśnie tej jest brak

proszę o uwzględnienie mojej prośby

Pzdr,
KaczKa
Więcej : do paj 5 NxG - dodatek | Wyświetlone : 4725 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Pajączek 5 NxG


HTML Help i skorowidz

Więcej : HTML Help i skorowidz | Wyświetlone : 4621 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Pajączek 5 NxG




Problem z phpMyAdmin

Więcej : Problem z phpMyAdmin | Wyświetlone : 8346 | Odpowiedzi : 4 | Dział : PHP, Perl, SQL, CGI, XML...


Przypominam się :)))

EHLO,
jak już się chwaliłem (to tu), serwis o okrętach podwodnych http://www.op.osw.pl został (już chwilę temu) Złotą Stroną drugiego tygodnia maja w konkursie organizowanym przez tygodnik Wprost. Teraz, jak już są wybrane wszystkie cztery majowe strony tygodnia, rozpoczął sie końkurs na Złotą Stronę Miesiąca! Jak strony tygodnia wybiera jakieś tam jury, tak stronę miesiąca wybiera już publika, wysyłając stosownego sesemesa. I tu kryje się kruczek w moim poście - proszę Was bardzo o wsparcie sesemesowe. ...
Więcej : Przypominam się :))) | Wyświetlone : 6924 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


zawieszenie podczas synchronizacji

Więcej : zawieszenie podczas synchronizacji | Wyświetlone : 5973 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Pajączek 5 NxG


obce znaki i ustawienia edytora

Mam kłopot z 2 rzeczami, które w P2000 były łatwe do ustawienia i wykorzystania. 1 - co się stało z obcymi znakami i symbolami (np. niemieckie umlauty, znaki euro itp)? 2 - byłem przyzwyczajony, że w każdym edytorze, jaki tylko znajduje się na rynku, podwójne kliknięcie w wyraz zaznacza go i możliwe jest zaznaczenie tekstu u przeciągnięcie w inne miejsce. W 5NxG nie udaje się to.
Więcej : obce znaki i ustawienia edytora | Wyświetlone : 11018 | Odpowiedzi : 9 | Dział : Pajączek 5 NxG


Co to je srcOver?

Więcej : Co to je srcOver? | Wyświetlone : 4765 | Odpowiedzi : 1 | Dział : HTML i tworzenie stron WWW


Problemy z podglądem

Więcej : Problemy z podglądem | Wyświetlone : 7011 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Inne nasze programy


Problemik z Epoxem

Więcej : Problemik z Epoxem | Wyświetlone : 4672 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron