Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 21:29

Nowości Nowości na cream.software forum

Mapa strony cream.software forum » Dział : cream.software forum

Rozmowy na temat oprogramowania i technologii

Od czego się zaczęło?

Ostatnio jakos nic się na forum nie dzieje, wszyscy czekają na nowego Pająka a ja przeprowadzam tutaj ankietę aby nie było nudno. No więc jeśli tworzysz strony internetowe to napewno od jakiegoś programu do tego celu zaczynałeś. Pytanie brzmi od jakiego. Jeśli w ankiecie powyrzej nie znalazłeś odpowiedniego pola to wpisz się w tym temacie, oczywiście z własnej niewymuszonej woli. :wink:

No ja osobiście zaczęłem od Windows'owego ...
Więcej : Od czego się zaczęło? | Wyświetlone : 12224 | Odpowiedzi : 13 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


Ciekawe funkcje serwisu...

Więcej : Ciekawe funkcje serwisu... | Wyświetlone : 5494 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane




no dobra, czym jeździcie? :D

Więcej : no dobra, czym jeździcie? :D | Wyświetlone : 26403 | Odpowiedzi : 36 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


jest sobie chat ...online - oczywista

...
A no jest . :!:
Jeno czy ktosik z niego korzystał ? :?:
A może by tak jakoweś zbiórki ustanowić - " fiveockloci " czy cosik w tym stylu . :idea:
Wydaje mnie się , że gorących dyskusji nie zabraknie tuż po premierze i długo jeszcze po niej . ...
Więcej : jest sobie chat ...online - oczywista | Wyświetlone : 8745 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


A po co mi XML?

Ten cały XML jest dla mnie nieużyteczny. Czy mógłby mi ktoś podać jakieś konkretne zastosowanie oprócz tego, że uzywa się go do robienia zmiany wygladu programów takich jak Winamp 3, Tlen, Windows Media Player itd.?
Więcej : A po co mi XML? | Wyświetlone : 8731 | Odpowiedzi : 1 | Dział : HTML i tworzenie stron WWW


Grafika komputerowa...

Głównym mym zainteresowaniem jest grafika komputerowa. Lubię tworzyć, przerabiać, składać, itd. Używam Photoshopa, świetny programik i bardzo opcjonalny. Dla tych co sa zwolennikami Photoshopa polecam strony:
Photoshop.pl i Grafik.pl. Jest tam sporo Tutoriali i dodatków do programu.
Więcej : Grafika komputerowa... | Wyświetlone : 21009 | Odpowiedzi : 18 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


Strony z ramkami - jak oceniacie?

Więcej : Strony z ramkami - jak oceniacie? | Wyświetlone : 7499 | Odpowiedzi : 4 | Dział : HTML i tworzenie stron WWW


Czy jest coś szybciej ?

Więcej : Czy jest coś szybciej ? | Wyświetlone : 8845 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


Czyli jednak...

Laides and gentelman, będę mówił po polsku ponieważ to mój narodowy język, a mówię w nim co myślę, a to co teraz powiem, to jest to co myślę (copyright A. Wajda):

Szanowny panie Rafale, szanowni grupowicze :shock: !!!
Jako, że została opublikowana nowa wersja serwisu firmy CreamSoftware, Pająk 4.8.1 został dodany gratis do ostatniego KomputerŚWIAT'a Niezbędnika, zostały obniżone ceny starszych produktów Rafała oraz rozpoczął się październik, wszystkie ...
Więcej : Czyli jednak... | Wyświetlone : 5500 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Inne nasze programy


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron