Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 19:58

Nowości Nowości na cream.software forum

Mapa strony cream.software forum » Dział : cream.software forum

Rozmowy na temat oprogramowania i technologii

Skutecznyweb - Ocena

Witam.
Dzisiaj chciałem pokazać wam stronę, która zajmuje się tworzeniem profesjonalnych szablonów allegro. Generalnie layout i wygląd strony jest jedną z pierwszych rzeczy na którą zwraca uwagę potencjalny klient. Innymi słowy, dobrze wykonana grafika może przyciągnąć jego uwagę, a zła...wręcz przeciwnie. Jeżeli ktoś chcę się wyróżnić, to wie jak ważne jest poświęcenie uwagi temu, żeby nasze aukcje prezentowały się profesjonalnie. Jeżeli więc zależy wam na profesjonalizmie to polecam stronę.

http://www ...
Więcej : Skutecznyweb - Ocena | Wyświetlone : 3743 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


Podgląd na żywo przy edycji css w odrębnym katalogu

Witam,

o matko 10 lat mnie tu nie było hehe :mrgreen:

Mam takie pytanie, otóż chodzi mi o edycję cmsa, te podstawowe pseudo lay nadają się jedynie na... w sumie do niczego. No, ale na szczęście są od tego profesjonaliści, którzy udostępniają swoje skórki na różnych płatnych portalach.

Sprawa wygląda tak, chciałbym mieć na żywo podgląd strony z host przy edycji odrębnego pliku css w innym ...
Więcej : Podgląd na żywo przy edycji css w odrębnym katalogu | Wyświetlone : 4705 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Pajączek 5 NxG


MySpareMusic.com Prośba o ocenę strony WWW

Witam,

Przedstawiam do oceny moją stronę WWW:

MySpareMusic.com
Serwis został stworzony z myślą o wymianie Playlist muzycznych układanych przez użytkowników. Każdy z nas tworzy własne listy muzyczne, które uprzyjemniają mu wolny czas. Na naszym serwisie, użytkownicy mają możliwość przedstawienia własnych playlist oraz korzystania z tych przygotowanych przez innych. Celem serwisu jest stworzenie miejsca w sieci pozwalającego na wymianę wytworu jakim jest playlista.

Dzięki wszystkim za uwagi i pozdrawiam
http://www.MySpareMusic.com
[email protected]
Więcej : MySpareMusic.com Prośba o ocenę strony WWW | Wyświetlone : 5147 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


zbędne pliki

Witam, na 'obcym' serwerze www mam mishmash. Czy Pajączek w najnowszej wersji ma funkcję usunięcia np. na połączeniu ftp nieważnych, niewykorzystywanych plików html i php oraz grafik?
Więcej : zbędne pliki | Wyświetlone : 4339 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Pajączek 5 NxG


Darmowe programy do grafiki

Temat może trochę wakacyjny. Jakie polecacie darmowe programy do obróbki zdjęć które moga byc alternatywa dla takiego PSa?

Znany jest GIMP, ale czy może cos więcej?




_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Wakacje w pełni! Zobacz mojego bloga: sanktuaria Europy oraz inne sanktuaria Maryjne.
Więcej : Darmowe programy do grafiki | Wyświetlone : 15456 | Odpowiedzi : 14 | Dział : Grafika i obróbka zdjęć


Galernik 1.6.0 z nowymi szablonami, działa na Windows 64

Zapraszam do pobrania i zaktualizowania posiadanej wersji Galernika. W najnowszej wersji 1.6.0 uporaliśmy się w końcu z problemem niepoprawnego działania programu na systemach Windows w wersji 64-bitowej, dodaliśmy cztery nowoczesne szablony oparte o jquery oraz rozpoczęliśmy proces odświeżania wyglądu programu.

Podziękowania za pomoc w rozwiązaniu problemu Windows 64 bit dla Leszka i Krzyśka :-)

Informacje o nowej wersji galernika do tworzenia galerii zdjęć w sieci.
Więcej : Galernik 1.6.0 z nowymi szablonami, działa na Windows 64 | Wyświetlone : 5612 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Inne nasze programy


Inteligentny formularz

Mam wielki problem.
Mam tabele w CGI która jest zrobiona z pól tekstowych formularza o liczbie 100 na 15 co daje 1500 pól tekstowych.
Szukam sposobu aby nie wysyłać 1500 informacji do serwera jak jest modyfikowane tylko jedno pole.
Poległem przy pisaniu skrypty, który by włączał atrybut name w modyfikowanym polu tekstowym a tym samym wysyłał do serwera tylko informacje modyfikowane.
Piszę w Perlu a tego w tym języku zrobić się nie da zakładając że ...
Więcej : Inteligentny formularz | Wyświetlone : 6122 | Odpowiedzi : 3 | Dział : PHP, Perl, SQL, CGI, XML...




Nowa wersja Pajączka 5.9.8 !

Zapraszamy do pobrania najnowszej wersji Pajączka, czyli naszego programu dla webmasterów, wspomagającego tworzenie stron WWW i aplikacji internetowych. W nowej wersji blisko 100 zmian i poprawek. Poprawiliśmy mechanizmy publikowania FTP, wprowadzając funkcję bezpiecznego zapisu dokumentów edytowanych z serwera (domyślnie wyłączona). Ulepszyliśmy wewnętrzne (niewidoczne) mechanizmy edycyjne, jak i te widoczne (np. zarządzanie otwartymi dokumentami, publikowanie poprzez drag&drop zakładek, itp), dodane zostało nowe narzędzie generatora tekstów „Lorem Ipsum” oraz nowy kurs HTML!. W tej wersji również zmianie ...
Więcej : Nowa wersja Pajączka 5.9.8 ! | Wyświetlone : 16243 | Odpowiedzi : 20 | Dział : Pajączek 5 NxG


Księgarnia medyczna - strona www

Dzień dobry!

Chce zapytać się Was o zdanie w związku z moim sklepem - Księgarnia medyczna Medbooks (http://www.medbooks.pl).
Powstała już prawie rok temu, lecz jestem pewien, że sporo rzeczy można jeszcze ulepszyć. Bardzo zależy mi zarówno na krytycznych opiniach jak i sugestiach co się podoba, co warto zmienić.
Postaram się krótko opisać czym zajmuje się moja księgarnia:
Wizją naszej księgarni jest przedstawienie szerokiego asortymentu książek z dziedziny medycyny i ...
Więcej : Księgarnia medyczna - strona www | Wyświetlone : 5810 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron