Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 21:10

Nowości Nowości na cream.software forum

Mapa strony cream.software forum » Dział : cream.software forum

Rozmowy na temat oprogramowania i technologii

Muzyka - czego słuchacie?...

Myślę, że chyba każdy ma jakąś swoją ulubioną muzykę - albo taka 'od zawsze słuchaną', albo jakieś nowe fascynacje...
Podzielcie się! :)

Ja na dobry początek zapodam moje ostatnie odkrycia muzyczne :

- The XX - jak dla mnie genialne, perfekcyjna muzyka, interesujący damsko-męski wokal, bardzo klimatyczne nagrania;
- The Killers - ciekawa formacja, dla mnie 'trąci' latami `80, moimi ulubionymi : https://www.youtube.com/watch?v=RIZdjT1472Y ...
Więcej : Muzyka - czego słuchacie?... | Wyświetlone : 5741 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


Skróty klawiszowe w Pajączku 5.9.7 pro

Witam,
Posiadam 2 licencje na pajączki - standard i pro. W standardzie są skróty klawiszowe w stylu CTRL+S zapisz, CTRL+F4 zamknij plik, itp.
W wersji PRO te skróty nie działają. Czy to sytuacja normalna, czy trzeba je jakoś włączyć?

Pozdrawiam,
Pieciek
Więcej : Skróty klawiszowe w Pajączku 5.9.7 pro | Wyświetlone : 3688 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Pajączek 5 NxG


Skrypt do obróbki zdjeć

Spotkaliście się ze skryptem / wtyczką (WP, Joomla bądź Drupal) do prostej obróbki zdjęć (kadrowanie, zmiana wielkości, kadrowanie) najlepiej jak to jest w technologii jquery. Darmowy bądź do kupienia.
Więcej : Skrypt do obróbki zdjeć | Wyświetlone : 6346 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Grafika i obróbka zdjęć


[Ocena] Strona o motocyklach (TwojMotocykl.com)

Witam,

Proszę o ocenę strony TwojMotocykl.com. Serwis internetowy poświęcony starym motocyklom od pierwszych modeli jakie powstawały na przełomie wieków po dzień dzisiejszy. Przeglądaj informacje o najbliższych zlotach motocyklowych, publikuj ogłoszenia sprzedaży motocykli.

Motocykle to nasza pasja. Napisz opinię o naszej stronie.

Pozdrawiam Marcin Jankowski
TwojMotocykl.com
[email protected]
Więcej : [Ocena] Strona o motocyklach (TwojMotocykl.com) | Wyświetlone : 3974 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


Problem z blokowaniem się aplikacji

Od jakiegoś czasu - chyba ostatniej aktualizacji mam taki problem.

1. Otwieram pajączka, coś tam robię, potem zostawiam komputer- przechodzi w stan uśpienia

2. Przywracam stan normalny - komputer wychodzi z uśpienia ale Pajączek blokuje cały ekran poza paskiem aplikacji - nie daj się nic kliknąć - ekran jest albo czarny albo widać pulpit a nie widać pajączka (jest tylko jego ikonka w pasku na dole) ale w tle wszystko blokuje.

3. Pomaga tylko ubicie ...
Więcej : Problem z blokowaniem się aplikacji | Wyświetlone : 3173 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Pajączek 5 NxG


AVLab - testy i recenzje antywirusów

Proszę o ocenę wortalu antywirusowego http://www.AVLab.pl
Więcej : AVLab - testy i recenzje antywirusów | Wyświetlone : 5088 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


Blog o konsolach - Xbox24.pl - prośba o ocenę

Witajcie,

Ruszyliśmy ostatnio z naszym nowym blogiem poświęconym w szczególności konsolom do gier, grą na konsole i komputery PC. Proszę o ocenę tego co do tej pory zostało zrobione. Tylko proszę nie zmieszajcie nas z błotem na samym początku :) Adres naszego bloga o konsolach Xbox http://xbox24.pl/

Pozdrawiam
Więcej : Blog o konsolach - Xbox24.pl - prośba o ocenę | Wyświetlone : 3124 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


Problem z jakością zdjęć na stronie ładowanej z internetu.

Dzień dobry.
Zrobiłem stronę, której głównym zadaniem jest prezentowanie zdjęć. Po przesłaniu na serwer (oczywiście przy tworzeniu i przesyłaniu korzystałem z Pajączka) pojawił się problem z jakością zdjęć. Porównuję stronę załadowaną z dysku i z internetu. Zdjęcia na stronie załadowanej z internetu są dużo gorszej jakości. Wydaje mi się, że powinny być jednakowe. Czy ktoś się domyśla gdzie tkwi problem?
Informacje dodatkowe:
-format pliku jpg,
-przy kompresji stosowałem parametr jakości 80,
-objętość pliku na dysku: ...
Więcej : Problem z jakością zdjęć na stronie ładowanej z internetu. | Wyświetlone : 8986 | Odpowiedzi : 7 | Dział : Dla bardzo początkujących


gadajka.pl czatz losową osobą

Witam. Jestem autorem strony http://gadajka.pl/. Strona oferuje czat z losową osobą z polski bez rejestracji. Jednak po rejestracji strona oferuje o wiele więcej funkcji. Chciałbym abyście ocenili całą strone i pomysł. No i czy myślicie że może to wypalić ?
0
Więcej : gadajka.pl czatz losową osobą | Wyświetlone : 3955 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


Zaznaczanie Checkbox

Więcej : Zaznaczanie Checkbox | Wyświetlone : 5074 | Odpowiedzi : 1 | Dział : PHP, Perl, SQL, CGI, XML...


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron