Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 29 marca 2024, o 14:04

Nowości Nowości na cream.software forum

Mapa strony cream.software forum » Dział : cream.software forum

Rozmowy na temat oprogramowania i technologii

kursy kravmaga www.kravmaga-samoobrona.pl

Witam,
Proszę o ocenę strony centrum szkolenia krav maga: http://www.kravmaga-samoobrona.pl
Więcej : kursy kravmaga www.kravmaga-samoobrona.pl | Wyświetlone : 3918 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


Kalendarz i zegar oraz pogoda

Witam. Czy ktoś mógłby mi pomóc i udzielić informacji jak w Pajączku (html) można zrobić - umieścić na stronie kalendarz i zegar oraz pogodę? Pozdrawiam
Więcej : Kalendarz i zegar oraz pogoda | Wyświetlone : 4661 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Pajączek 5 NxG


Lorem ipsum generator

Witam.
Mam pewną propozycję, odnośnie 'rozbudowania' Pajączka, aby dorobić generator tekstu Lorem Ipsum z możliwością dodania go w znacznikach oraz odowiednio zdefiniowanych atrybutach.

WebDesignerom na pewno bardzo spodobałaby się ta opcja, nie musząc korzystać z generatorów online ktore są dość ubogie.
Sam napisałem taką aplikację generatora bardziej rozbudowaną, którą sprzedaje na pewnym Markecie, i muszę powiedzieć, że produkt nawet się sprzedaje, więc moim zdaniem byłaby to dobra opcja w programie. Napisanie takiego generatora to max ...
Więcej : Lorem ipsum generator | Wyświetlone : 6948 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Pajączek 5 NxG


Obsługa protokołu SCP

Przydałoby się aby nasz Pajączek obsługiwał wysyłanie plików przez SCP. Obecnie na żadnym serwerze nie mam zainstalowanego FTP, wszystko idzie przez shella. Myślę, że to zjawisko coraz bardziej powszechne.
Więcej : Obsługa protokołu SCP | Wyświetlone : 3464 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Pajączek 5 NxG


Błąd podczas przewijania dokumentu

Witam,

jestem ostatnio zmuszony zmniejszać okno Pajączka na pół ekranu, drugie pół przeznaczam na dokument PDF, z którego przepisuję dane tabelkowe. Zdarzało się to wcześniej, ale rzadziej, w nowej wersji jest to dość częste. Podczas próby przewinięcia dokumentu w Pajączku rolką myszki, później suwakiem, dokument przesunie się lekko i wyskakuje:
"Access violation ad address 76A1D00B in module 'kernel32.dll'. Read of address FFFFFFFF."
Dopiero wyłączenie i włączenie programu raz jeszcze problem na chwilę ucisza.

Wczoraj i ...
Więcej : Błąd podczas przewijania dokumentu | Wyświetlone : 4632 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Pajączek 5 NxG


Dwukrotne kliknięcie w celu zaznaczenia i wcisnięcie ctrl

Witam.
Im dłużej użytkuje ten program tym większych nerwów mi przynosi, ale.. tylko z jednym.

Otóż... potrzebuję np pozmieniać znaczniki h5 na h4, aby szybko to zrobic mam w schowku już skopiowane h4, lece po wszystkich po kolei klikając dwukrotnie i ctrl+v, ale jeśli za szybko wcisnę ctrl(po koliknięciu już), przenosi mnie w jakieś "z dupy" miejsce w edytorze, po prostu szału można z tym dostać... nie wiem o co chodzi i co to jest, ...
Więcej : Dwukrotne kliknięcie w celu zaznaczenia i wcisnięcie ctrl | Wyświetlone : 4191 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Pajączek 5 NxG


Nowa wersja Pajączka 5.9.7

Nowa wersja oficjalna Pajączka 5 NxG już jest! Nowa wersja wnosi wiele zmian. Położyliśmy nacisk przede wszystkim na poprawienie stabilności programu na różnych systemach rodziny Windows w związku z nową wersją Internet Explorer. Dodatkowo dużo starań zostało włożonych w przyspieszenie działania programu. Zaczęliśmy również stopniowe odświeżanie wyglądu, co można już zaobserwować w kilkudziesięciu oknach o zmienionym wyglądzie. Wprowadzone zmiany ułatwiają pracę i czynią ją wydajniejszą. Zapraszamy do pobrania nowej wersji.

http://sprytne.pl/pajaczek-5-9-7-szybsz ...
Więcej : Nowa wersja Pajączka 5.9.7 | Wyświetlone : 19376 | Odpowiedzi : 27 | Dział : Pajączek 5 NxG


Prosze o pomoc z jezykiem

Hej
Wpisując tekst w jeżyku szwedzkim program nie odczytuje alfabetu szwedzkiego tylko wypełnia swoimi zastępczymi znakami , proszę napiszcie gdzie to zmienić
Więcej : Prosze o pomoc z jezykiem | Wyświetlone : 3763 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Pajączek 5 NxG


Jak zrobić strone?

Wykonałem małą prezentację w jaki sposób można zrobić profesjonalnie wyglądającą stronę www opartą na platformie Wordpress. Zapraszam do oceny.
http://jak-zrobic-strone.com
Więcej : Jak zrobić strone? | Wyświetlone : 8403 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


Kolorowanie składni

Witam

Używam Pajączka od kliku lat i ostatnio zacząłem intensywnie pisać PHP oraz JavaScript. Kolorowanie składni ogółem bardzo mi się podoba jednak ciągłe przełączanie pomiędzy różnymi typami jest bardzo męczące. Teraz robię to tak, że przełączam kolorowanie klawiszami ALT+2 i ALT+7.

1. Czy da się zrobić tak, żeby pajączek kolorował kod: xhml, php oraz javascript w jednym pliku ?
2. Aha i jest jeszcze taki problem, że skróty te nie działają mi po uruchomieniu programu, ...
Więcej : Kolorowanie składni | Wyświetlone : 4040 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Pajączek 5 NxG


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron