Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 17:48

Nowości Nowości na cream.software forum

Mapa strony cream.software forum » Dział : cream.software forum

Rozmowy na temat oprogramowania i technologii

Podświetlenie znaczników początek i koniec

Witam
czy można w pajączku zrobić, aby oznaczał otwarcie i zamkniecie znacznikow np. div. Wiem ze można podświetlać klamry, nawiasy.
Więcej : Podświetlenie znaczników początek i koniec | Wyświetlone : 3286 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Pajączek 5 NxG


Kursy w Pajączku + Firefox13

Było dobrze... ale się skiepściło. Przy próbie skorzystania z jakiegoś kursu w Pajączku wyświetlają się: poniższe komunikaty
"Próba utworzenia kontrolki przeglądarki Mozilla nie
powiodła się! Korzystanie z pomocy na dolnym panelu wyników nie
będzie możliwe."
"Błąd! Wystąpił błąd podczas próby utworzenia wewnętrznej
przeglądarki! Przeglądarka Mozilla nie jest prawidłowo zainstalowana.
Aby korzystać z Mozilla należy doinstalować
odpowiednią kontrolkę ActiveX - szczegóły w pomocy."
... tylko nie mogę nic znaleźć na ten temat ...
Więcej : Kursy w Pajączku + Firefox13 | Wyświetlone : 3899 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Pajączek 5 NxG


AJAX

Czy poruszany jest na forum temat Ajaxa?
Uważam że jest ciekawy i wart nauki.
Więcej : AJAX | Wyświetlone : 4079 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Języki JavaScript i VBScript


Umieszczanie grafiki na stronie www

Witam,
Właśnie uczę się tworzyć stronę za pomocą Pajączka NxG Professional. Uzyskałem połączenie z serwerem i mogę wrzucać nań i z niego usuwać cokolwiek zapragnę. Stworzyłem plik o nazwie index.html ale tylko z tekstem oraz folder o nazwie grafika, gdzie umieściłem wszystkie grafiki, które chcę mieć na stronie. Gdy wgrywam plik graficzny za pomocą narzędzia ułatwiającego wstawianie grafik do dokumentu i przechodzę na edytor graficzny to widzę pięknie wgraną grafikę i to w miejscu, gdzie ...
Więcej : Umieszczanie grafiki na stronie www | Wyświetlone : 3258 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Pajączek 5 NxG


Podgląd HTML Help

Więcej : Podgląd HTML Help | Wyświetlone : 4205 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Pajączek 5 NxG


rozdzielczość zdjęć w Galerniku

Chciałbym aby duże zdjęcia wygenerowane przez Galernika miały rozdzielczość 72 DPI
Czy można to "załatwić" Galernikiem? (jak?) czy muszę użyć zewnętrznego programu?
Więcej : rozdzielczość zdjęć w Galerniku | Wyświetlone : 4538 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Inne nasze programy


Galernik + zabezpieczenie zdjęć

Chciałbym w jakiś sposób zabezpieczyć przed skopiowaniem/zapisaniem na dysk fotki w galerii wygenerowanej przez Galernika - czy jest to możliwe?
Rozważam też możliwość wstawienia na fotkach jakiegoś napisu z informacją o prawach autorskich. Czy może to wykonać "hurtem" Galernik?
Więcej : Galernik + zabezpieczenie zdjęć | Wyświetlone : 5006 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Inne nasze programy


Gdzie ta nowa beta?

Usiłuję znaleźć i pobrać najnowszą wersję "beta", ale wszelkie linki prowadzą do wersji 1.5.1.0
Czy nie może być "normalnie"?
Więcej : Gdzie ta nowa beta? | Wyświetlone : 4434 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Inne nasze programy


Znajdź i zamień - pytanie o wyszukiwanie

Witam

Mam pewne pytanie odnośnie funkcji "Znajdź i zamień". Mam plik tekstowy, który wygląda tak:

http://www.adres.pl/podstrona/cos-tam-cos-tam,
http://www.adres.pl/podstrona/cos-tam-cos-tam,
http://www.adres.pl/podstrona/cos-tam-cos-tam,

i tak 18 tysięcy razy.

Czy można ustawić funkcję "znajdź i zamień" tak, żeby usuwała TYLKO przecinek znajdujący się na końcu wiersza?

Dziękuję i pozdrawiam
Więcej : Znajdź i zamień - pytanie o wyszukiwanie | Wyświetlone : 5015 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Pajączek 5 NxG


Problem z klientem ftp

Mam problem z klientem ftp w Pajączku 5.9.7 Pro, którego zakupiłem kilka dni temu. Na 4 serwerach z kilkunastu, które mam zapisane nie widzę plików ani katalogów mimo podłącznia (widoczny jest tylko pusty katalog główny). Po wylogowaniu z Pajączka 5.9.7 Pro i zalogowaniu do Pąjaczka 2000 4.8.1 Pro pliki i katalogi są widoczne. Dane do logowania przenosiłem i są, jak mi się wydaje, takie same (problemu z podłączniem nie ma w żadnej wersji). Cache czyściłem. ...
Więcej : Problem z klientem ftp | Wyświetlone : 8831 | Odpowiedzi : 9 | Dział : Pajączek 5 NxG


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron