Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 19:26

Nowości Nowości na cream.software forum

Mapa strony cream.software forum » Dział : cream.software forum

Rozmowy na temat oprogramowania i technologii

To ja sie pochwale...

Więcej : To ja sie pochwale... | Wyświetlone : 11245 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


Import danych

Więcej : Import danych | Wyświetlone : 5310 | Odpowiedzi : 1 | Dział : HTML i tworzenie stron WWW


lotr

Więcej : lotr | Wyświetlone : 6795 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


Nowy dział Forum - Software

Więcej : Nowy dział Forum - Software | Wyświetlone : 7372 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


Nowy dział Forum - Hardware

Więcej : Nowy dział Forum - Hardware | Wyświetlone : 5042 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane




Program Partnerski

Więcej : Program Partnerski | Wyświetlone : 5851 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


Jest nowa beta Opery7

Więcej : Jest nowa beta Opery7 | Wyświetlone : 6424 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


Co czytasz?

Z wielu miesięczników o grach i sprzęcie komputerowym, czytam CDA, CLICKA!, ACTION PLUSA i KOMPUTER ŚWIAT: TWÓJ NIEZBĘDNIK i EKSPERT. A zaczęło się to w roku 1998. Pierwszy miesięcznik, kupiony z błachego powodu: DLA PEŁNYCH WERSJI, a tym wiekopomnym miesięcznikiem był nieobecny już na rynku GAMBLER nieśmiertelny, wspaniały. Miesięcznik ten wywołał we mnie miłośc do gier i internetu i być może dzięki niemu piszę dzisiaj ten tekst.

Chciałbym żebyście i wy podzielili się swoimi "MIESIĘCZNIKOWYMI" ...
Więcej : Co czytasz? | Wyświetlone : 5995 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


Netscape 7 już jest...

Przegladałem sobie strony internetowe i wpadłem na strone www.netscape.com i zauwazyłem tam ciekawą rzecz, był tam Netscape 7 wprost do ściagniecia. Nie miałem czasu tego wczesniej ściagnąć ale w koncu znalazłem chwile.

Zapewne wersja jest już od dłuższego czasu, bo widziałem nieskończone wersje, a teraz juz gotowa.

Wcale nie przepadałem za ta przegladarka bo źle wyświetlała wiele stron a teraz jest super, wszystkie strony idealnie. Poza tym przegladarka ma ...
Więcej : Netscape 7 już jest... | Wyświetlone : 38236 | Odpowiedzi : 44 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron