Switch to full style

Teraz jest 28 marca 2024, o 15:17

Nowości Nowości na cream.software forum

Mapa strony cream.software forum » Dział : cream.software forum

Rozmowy na temat oprogramowania i technologii

Galernik i bialo -czarne miniaturki

Witam , jak to ustawic podczas generowania galerii generowane sa bialao-czarne miniaturki
Więcej : Galernik i bialo -czarne miniaturki | Wyświetlone : 5092 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Inne nasze programy


Pajączek w Windows 8

Witam.
Planuję zakup Windows 8 Enterprise 64bit.
Czy Pajączek 5.9.8 będzie działał pod tą wersją?
Czy lepiej zostać na Windows 7.
Więcej : Pajączek w Windows 8 | Wyświetlone : 6926 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Pajączek 5 NxG


Błąd przy zmniejszaniu okna aplikacji

Witam,

czasem potrzebuję zmniejszyć okno aplikacji na pół ekranu, aby łatwiej przepisać dane z jakiegoś PDFa, którego mam na drugiej połowie ekranu (unikam wtedy częstego Alt+Tab). Niestety 80-90% takiego zabiegu na Pajączku kończy się błędem jak poniżej:

"Access violation at address 7774CFEB in module 'kernel32.dll'. Read od address FFFFFFFE.",

po czym ten błąd pojawia się w nieskończonej pętli i trzeba zamknąć program przez Menedżer zadań.

Dzisiaj wysłałem kilka takich zgłoszeń, jedno ze zrzutem (o ile ...
Więcej : Błąd przy zmniejszaniu okna aplikacji | Wyświetlone : 11727 | Odpowiedzi : 12 | Dział : Pajączek 5 NxG


LegalneGry.pl - proszę oceńcie

Jest to stronka z legalnymi grami z licencją freeware. Wkładam w nią dużo serca i czasu, staram się aby opisy gier były wyczerpujące. Gry z licencją freeware są do pobrania, ale są także z licencją abandonware, gdzie niestety ściąganie jest niedostępne (jak nazwa domeny wskazuje). Proszę o szczere i konstruktywne oceny, dzięki opiniom i podpowiedzią, będę się starał ją doskonalić. Dzięki i pozdrawiam.
http://www.LegalneGry.pl
Więcej : LegalneGry.pl - proszę oceńcie | Wyświetlone : 5399 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


witam! jestem userem pajączka kilka pytan

dostałem pajączka na urodziny :)
ilu jest użytkowników pajączka? jaki przedział?
czy będzie wersja dla linuksa?
czy będzie wersja free - tak jak są wersje free website x5 i serif webplus?
czy będzie zmiana nazwy pajączka na wersję angielską, tak by uderzyć na rynek międzynarodowy?
pozdrawiam
kania
Więcej : witam! jestem userem pajączka kilka pytan | Wyświetlone : 3344 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Pajączek 5 NxG


łączenie zdjęc i gifów

Możecie polecić jakiś program w którym mogłabym połączyć ruchomy obrazek ze zdjęciem i w efekcie aby powstało zdjęcie z tym właśnie ruchomym elementem? Próbuje różnych programów ale za każdym razem efektem jest zdjęcie nieruchome. Prosze o pomoc :)
Więcej : łączenie zdjęc i gifów | Wyświetlone : 8088 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Grafika i obróbka zdjęć


dokonczenie

witam mam problem zrobilem strone wsumie wrzystko wykupilem domene a nadal niewiem jak wyslac moja strone w swiat czy mam wykupic pajaczka bo nadal testuje go jestem w kropce pozdrawiam
Więcej : dokonczenie | Wyświetlone : 5236 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Dla bardzo początkujących


Ocena strony

Proszę o ocenę strony centrum szkolenia krav maga kielce http://www.kravmagaextreme.pl
Więcej : Ocena strony | Wyświetlone : 7985 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane


Makrokody - skróty klawiszowe - import export

Witam

Chciałbym zwrócić uwagę na Makrokody, które są naprawdę praktyczną rzeczą bo odpowiednie zdefiniowanie swoich makrokodów zwalnia nas od powtarzających wklepywań zbędnych kodów np. zapytań do MySQL itp.

Od jakiegoś czasu bodajże od wersji 5.8.7 zostało wprowadzone ograniczenie skrótów klawiszowych tj. nie ma możliwości po inicjacji makrokodu Ctrl+J i potem kodów które odpowiadają globalnych skrótów w programie np. Ctrl+J i potem Ctrl+F bo wyskoczy Wyszukiwanie!!! Ogranicza to bardzo i utrudnia w zarządzaniu klawiszami. Bardzo bym ...
Więcej : Makrokody - skróty klawiszowe - import export | Wyświetlone : 6572 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Pajączek 5 NxG


Zdjęcia

Jak zamieszcza się zdjęcia w pajączku? W menadżerze plików mam zamieszczone poszczególne pliki html z tekstami, a w osobnym folderze zdjęcia. Jak powiązać te dwa foldery, tak aby zdjęcie znalazło się w określonym miejscu?
Więcej : Zdjęcia | Wyświetlone : 4553 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Dla bardzo początkujących


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039