Switch to full style
Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.
Odpowiedz

[Ocena] Moja strona o obliczeniach i nie tylko

17 stycznia 2014, o 20:13

Proszę o ocenę mojej strony o obliczeniach i pokrewnych im zagadnieniach. Jest to strona bardziej hobbistyczna i dopiero ją rozwijam (jeszcze sporo mam tematów mam do dodania), więc nie wszystkie działy tam się znajdujące zostały dobrze jeszcze rozbudowane, ale spokojnie, wszystko w swoim czasie albo nieco później.

http://www.obliczeniowo.jcom.pl

Re: [Ocena] Moja strona o obliczeniach i nie tylko

17 stycznia 2014, o 22:43

Świetna strona! Widzę, że bardzo dużo pracy zostało w nią włożone. Popracuj nad ortografią, bo jest parę błędów, które rażą. W kwestiach merytorycznych się nie wypowiadam :)

Re: [Ocena] Moja strona o obliczeniach i nie tylko

18 stycznia 2014, o 12:25

Co do ortografii, to przyznaję się do winy, niestety projekt strony powstał pierwotnie w programie, który słownika i sprawdzania pisowni nie miał i stąd trudności w eliminowaniu błędów. Dopiero od niedawna przerobiłem tą stronę nieco w Pajączku starając się eliminować równocześnie błędy, ale niestety łatwe to to nie jest przy 189 podstronach, które niekiedy zawierają sporo tekstu. Niektóre podstrony zostały skopiowane do bazy danych z pominięciem ich reedycji w Pajączku a tam sprawdzenie pisowni jest jeszcze trudniejsze.

Oczywiście nie zmienia to faktu, że wina leży po mojej stronie, ale staram się eliminować błędy jak tylko je dojrzę. A i dziękuję za słuszną uwagę, poprawiłem błędy (przynajmniej te na głównej stronie).
Odpowiedz