Switch to full style
Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.
Odpowiedz

Moje serwisy - po hibernacji nie oświeża katalogu z sieci

28 września 2006, o 11:31

Moje serwisy - po hibernacji nie oświeża katalogu z sieci

28 września 2006, o 16:11

Moje serwisy - po hibernacji nie oświeża katalogu z sieci

5 października 2006, o 12:23

Moje serwisy - po hibernacji nie oświeża katalogu z sieci

9 października 2006, o 10:57

No to zamiast EDIT dam kolejny post - wizja będzie czytelniejsza...

Po dzisiejszym poranku kolejne zachowanie: dziś po pobudce z hibernacji lista plików pokazuje prawidłową zawartość katalogu serwisu. Drzewko katalogów nadal tylko z korzeniem. Po wejściu do podkatalogu na dwuklik na liście plików - drzewko się uzupełnia.

Moje serwisy - po hibernacji nie oświeża katalogu z sieci

15 października 2006, o 16:09

i po raz kolejny na liście plików widzę zawartość "Mój komputer", a na liście katalogów widzę tylko nazwę serwisu jako korzeń...
Naciskam "Odśwież" na liście plików - odświeża zawartość "Mój komputer"...
Klikam prawym na nazwie korzeniu katalogów (na liście serwisów) i z kontekstu wybieram "Otwórz" - otwiera mi się prawidłowy katalog serwisu na zamapowanym z linuxa dysku...

Wybranie ponownie tego samego serwisu z rozwijalnej listy nad drzewkiem - nic nie daje. Muszę zmienić na inny serwis i potem wrocić do tego właściwego... Tym razem widok jest już poprawny (drzewko katalogów i lista plików).

Moje serwisy - po hibernacji nie oświeża katalogu z sieci

15 października 2006, o 17:10

W kolejnej wersji Pajaczka bedzie nowsza biblioteka obslugi shella, wiec byc moze problem ten będzie rozwiązany. Piszę być może, ponieważ mimo prób, nie udaje mi się po hibernacji powtórzyć tego problemu.
Odpowiedz