Switch to full style
Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.
Odpowiedz

Neostrata a no-ip

27 października 2004, o 15:05

EHLO,

ponieważ moja osiedlówka robi tak znakomicie, że ja nie wyrabiam już (szybciej bym przepchał pakiet "przepychem" do kibelesa) zdecydowałem się na Neostratę w wersji 512. Ból jest taki, że pracuję zdalnie na różnych serwerach - i potrzebuję stałe IP żeby mnie "wpuszczono". Słyszałem coś o no-ip (www.no-ip.pl) - czy ktoś tego używa, albo wie coś na ten temat? Czy to pomoże?

27 października 2004, o 16:15

A nie jest to tak czasem, że do mnie będzie się można dostać - ale niewiele pomoże to przy autoryzacji mnie gdzieś indziej?

27 października 2004, o 16:25

Używałem. Nie ma z tym problemów. Fajnie działa tylko oczywiście komputer musi być cały czas podłączony i być online. Można nawet postawić serwer widoczny z zewnątrz.

27 października 2004, o 23:38

Hmm, wydaje mi się, że będzie to działać jeśli będą cię "wpuszczać" na podstawie hosta, a nie IP. Bo IP w Neo jest jak kobieta... zmienne :) Usługi typu no-ip zapewiniają ci stałość hostname, a nie IP.
Odpowiedz