Switch to full style
Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.
Odpowiedz

[Pajączek 5 NxG] Nowa strona domowa Pajączka 5 NxG

29 listopada 2005, o 12:29

Artykuł z dnia Sobota, 13 Sierpień, 2005 - 17:44

Wraz z premierą Pajączka 5 NxG w wersji 5.5.0 prezentujemy nową wersję strony internetowej programu. Nie jest to już obecnie część serwisu społeczności użytkowników, ale samodzielna witryna poświęcona tylko Pajączkowi. Mamy nadzieję, że ta nowa forma prezentacji informacji o programie pozwoli wszystkim łatwiej docierać do informacji na temat Pajączka. W przyszłości wszystkie nasze programy otrzymają własne witryny online.
Zapraszamy na nową stronę Pajączka 5 NxG: http://www.creamsoft.com/pajaczek

Znajdują się tam informacje o programie, porównanie wersji Standard i Professional, możliwość pobierania wersji testowych, ale także opis ofert specjalnych i zasad aktualizacji (upgrade) również z najstarszych wersji Pajączka 2.x oraz wersji publikowanych w prasie.

Dotychczasowy serwis staje się od teraz serwisem społeczności użytkowników naszych programów i przyjmuje adres: [url]www.creamsoft.com/forum[/url]

Tak, jak do tej pory publikowane będą tam różnorakie artykuły na temat programów jak i technologii związanych z naszymi programami oraz dostępne będzie forum dyskusyjne użytkowników. To niezwykle cenne miejsce, gdzie spotkać można wielu użytkowników naszych programów i wymieniać z nimi swoje doświadczenia. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w życiu społeczności.

Konsekwencją tych zmian jest również wyodrębnienie naszego sklepu internetowego jako samodzielnego serwisu. A także wprowadzenie nowej oferty handlowej.
Odpowiedz