Switch to full style
Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.
Odpowiedz

[Pajączek 5 NxG] nowa wersja 5.1.0

27 listopada 2005, o 22:47

Po okresie wytężonej pracy oraz zasłużonym urlopie prezentujemy nową wersję Pajączka 5 NxG zarówno w wersji Standard jak i Professional. W czasie, który minął od ostatniej premiery dokonaliśmy prawie 200 znaczących zmian w programie, które z pewnością poprawią wygodę pracy z Pajączkiem. Zachęcamy do pobrania najnowszej wersji. Dla legalnych użytkowników Pajączka 5 aktualizacja jest oczywiście darmowa!

Najważniejsze zmiany dotyczą usprawnień mechanizmów wewnętrzych programu. Może na pierwszy rzut oka nie są widoczne, ale po pewnym czasie zostaną z pewnością docenione. Dotyczy to mechanizmów dynamicznego kodu i to zarówno PHP jak i znacznikowych i skryptowych, które zostały zoptymalizowane pod kątem szybkości działania oraz rozbudowane o nowe funkcje. Kilka spośród okienek programu zmieniło swój wygląd (np. własności serwisów). W wersji Professional pojawiło się dodatkowo narzędzie archiwizacji serwisów oraz funkcja autokorekty, która skutecznie pozwala na uniknięcie podstawowych błędów powstających podczas pisania tekstów. Poza tym w nowym Pajączku 5 NxG znaleźć można liczne ułatwienia przydatne podczas pisania kodu, nowe schematy kolorowania, aktualizację dokumentacji PHP oraz lepsze wsparcie dla międzynarodowych kodowań znaków. To oczywiście ułamek wszystkich modyfikacji, które powstały, aby użytkownikom Pajączka 5 NxG pracowało się szybciej i wygodniej.

Pełna lista prawie 200 zmian przyprawia o ból głowy, ale jeśli ktoś jest ciekaw, to dostępna jest ona do wglądu na tej stronie.

Nowe wersje instalacyjne można pobrać z naszego działu ŚCIĄGNIJ. Przypominamy, że aktualizacje do wersji 5.1.0 przeznaczone są tylko dla użytkowników posiadających zainstalowaną wersję 5.0.2. W innym wypadku należy pobrać pełną instalację.

Strona Pajączka 5 NxG - tutaj

ZAMÓW LICENCJĘ NA PAJĄCZKA 5 NxG

ŚCIĄGNIJ NOWĄ WERSJĘ PAJĄCZKA 5 NxG

Życzymy owocnej pracy z naszym Pajączkiem 5 NxG! :)
Odpowiedz