Switch to full style
Galernik, SpamRebel, Mezzmo, Download Studio, Recover My Files / Photos, programy AVS Audio / Video Converter / Editor i inne.
Odpowiedz

Nowe szaty serwisu Cream Software

30 listopada 2005, o 22:48

Artykuł z dnia Poniedziałek, 30 Wrzesień, 2002 - 00:37

Po dłuższym czasie obecności w sieci poprzedniej wersji serwisu zdecydowałem się odświeżyć wizytówkę mojej firmy oraz oprogramowania i prezentuję zupełnie nowy serwis WWW.

Tworząc nową stronę podjąłem wyzwanie stworzenia serwisu, który będzie sprzyjał tworzeniu społeczności internetowej osób związanych z moimi programami oraz ogólnie tworzeniem stron WWW i technologiami pokrewnymi. Mam nadzieję, że mechanizmy oferowane przez nowy serwis takie jak możliwość publikowania własnych artykułów przez użytkowników oraz ich komentowania, możliwość zgłaszania plików do działu "Ściągnij", odsyłaczy do swoich stron WWW do katalogu, udział w forum dyskusyjnym oraz wiele innych funkcji, będą skutkowały nie tylko rozbudową treści naszej wspólnej witryny, ale również zdobywaniu przyjaciół i doświadczeń w tematyce, która nas wszystkich interesuje.

Niniejszym prezentuję tę stronę w nowej szacie wszystkim, którzy znają nasze oprogramowanie oraz tym, którzy dopiero wchodzą w świat tworzenia stron WWW. Nawet jeśli nie jesteś znawcą tych tematów, znajdziesz tutaj dla siebie pożyteczne źródło informacji. Zapraszam serdecznie do korzystania z jej usług.

Kształt obecnego serwisu sprzyja jego ciągłej rozbudowie. Mam nadzieję, że mimo skąpej liczby artykułów, które na razie są dostępne w serwisie, za sprawą naszej wspólnej aktywności, serwis wkrótce nabierze barw i będzie udostępniał przydatne treści.

W ramach nowego serwisu najwięcej uprawnień i usług oferowanych jest dla zarejestrowanych użytkowników, którzy zdecydują się założyć konto w serwisie. Rejestracja jest bezpłatna i można jej dokonać TUTAJ. Zapraszam serdecznie do przyłączenia się!

Mam nadzieję i życzyłbym sobie, a mój nowy serwis znalazł uznanie w Waszych oczach. Prace nad nim trwały kilka miesięcy, a na pewno trwały by znacznie dłużej, gdyby nie znakomity system zarządzania treścią o nazwie PostNuke, na bazie którego powstała nowa wersja mojego serwisu.

Proszę o głosy w ankiecie i wyrażanie własnej opinii. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Rafał Płatek
Odpowiedz