Switch to full style
Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.
Odpowiedz

obsługa forum?

25 marca 2005, o 10:16

Wiatm szanownych: znawców, super speców i innych wszystkich napewno lepszych ode mnie !

Mam pytania:

- jak dokleić (dadać) do swojego tematu drugie pytanie?
- jak szukać, czy dany temat był na forum czy nie? ( ludzie róznie nazywają swoje odkrycia ),
- czy jest jakaś ikonka dla prawie zielonych w materii tworzenia WWW itp. aby nie pisać ciągle: ... jestem początkujący, proszę o pomoc, nie wytrząsajcie się na mnie itp.
Może by nadawać forumowiczom - na ich prośbę zieloną koniczynkę jak kiedyś młodym ,nowym kierowcom, żeby było bezpieczniej i przyjemniej.
Pozdrawiam bez podtekstów i ironii.

25 marca 2005, o 10:42

ad 1) Uzyć przcisku ODPOWIEDZ

ad 2) Wyszukiwarka na forum

ad 3) Nie ma ikony, jest forum dla bardzo początkujących.

25 marca 2005, o 17:37

ad1) mozesz jeszcze uzyc przycisku zmien - jezeli ostatni post jest napisany przez Ciebie i chcesz cos uzupelnic...
Prosze po prostu nie wpisywac dwoch kolejnych postow jeden-po-drugim! Tego typu posty od razu beda laczone - ale dajcie nam robic tez cos innego ;-)

ad3) nie ma znaczenia czy pyta 'stary wymiatacz' czy 'zielony listek' jezeli odpowiedno jasno sformuluje sie pytanie z dokladnym opisem problemu - zeby osoba chcaca pomoc nie musiala bawic sie w jasnowidzenie - to odpowiedz napewno padnie bez zadnych zgryzliwosci :-)
Odpowiedz