Switch to full style
Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.
Odpowiedz

ocen to.......:)

21 czerwca 2007, o 20:14

witam.
Oto moja stronka do oceny (oczywiscie przewidywane aktualizacje)
www.darkclone.pl <---- znajdziecie tam foty mojego roweru...

ocen to.......:)

21 czerwca 2007, o 21:31

Witam :wink:

Wygląd -> jak dla mnie marnie. Osobiście nie lubię takich ostrych kolorów. Widzę, że nawet znalazłeś miejsce na Tuxa :D Jesteś użytkownikiem Linuksa czy wstawiłeś go przez przypadek? :wink:

Kod:
Cieszę się, że XHTML... Bardzo dużo błędów rzucających się w oczy: nie zamknąłeś <head>, <link> napisałeś wielkimi literami, nie zamknąłeś <meta />, po &copy nie dałeś średnika, ajajaj i w <h2> montujesz paragrafy...

Popraw te błędy, będzie przyzwoicie.

ocen to.......:)

25 czerwca 2007, o 22:39

dzieki za te wytknięcia;) czesto pisze cos szybko i nie wracam pozniej do tego ..... szczerze jeste to wersja "robocza" .... co do wygladu to prawde mowiąć nie jestem grafikiem i nie mam zbytnio umiejetności ani wizji zeby cos "zdezajnować" tak dla cwiczen css i htmla stronke zrobielm - Tux to nie przypadek;) siedzie na ostanio modnym ubuntu na co dzien.... moge sie pochwalic windy nie mam juz od pół roku:):) (mimo ze mam oryginal'a) a na drugim mam slacka bez X'ow:) pozdrawiam

ocen to.......:)

27 czerwca 2007, o 23:36

Odpowiedz