Switch to full style
Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.
Odpowiedz

Odnośnie licencji! Ważne!

22 marca 2005, o 04:59

Czy mogę stronę zrobioną w próbnej wersji Pajączka 5 NxG Standard zamieścić w internecie?? Strona nie jest jakąś stroną komercyjną, jest po prostu stroną domową ze zdjęciami zrobionymi przeze mnie. Proszę o odpowiedź.

Odnośnie licencji! Ważne!

24 marca 2005, o 17:33

Wersja testowa przeznaczona jest do sprawdzenia przydatności programu przed dokonaniem jego zakupu. Jest w pełni funkcjonalna, więc można zamieścić swoją stronę w Internecie, bowiem są do tego odpowiednie narzędzia. Jest to zresztą również sposób na przetestowanie funkcji publikowania. W licencji nie zawarliśmy ograniczeń w tym zakresie, więc możemy przyjąć, że odpowiedź na Twoje pytanie jest twierdząca. Tak, można. Jeśli jednak program będzie przydatny i będziesz chciał go dalej używać, proszę o zakupienie licencji.

28 marca 2005, o 10:03

:) Dziekuje za odpowiedź. Teraz już wiem że kupię Pajączka, ponieważ jest to naprawde świetny i dla początkujących i zaawansowanych. Ja niestety jeszcze jestem ten pierwszy. Dziekuje
Odpowiedz