Switch to full style
Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.
Odpowiedz

Pajączek 5 NxG niszczy systemy XP

16 lutego 2004, o 23:50

17 lutego 2004, o 00:26

17 lutego 2004, o 01:05

a do czego te głupie pliki służą bo mi one do życia są nie potrzebne tylko mi powodują masę błędów s systemie . Co chodzi o te pliki to pajączka mógłbym nazwać jednym wielkim cenzura. I wolał bym korzystaćz wersji 2000 zarejestrowanej na czytelnika KŚ lub cenzura, Niech ktoś napisze jak dokładnie to cenzura wyłączyć.[/i]

17 lutego 2004, o 01:19

a co do jeżeli są to jakieś super pliki to co to ma znaczyćSWFDisplayItem
(no version information, might be only in CVS)

SWFDisplayItem -- Creates a new displayitem object.
Description
new swfdisplayitem ( void)Ostrzeżenie
Ta funkcja jest w stadium EKSPERYMENTALNYM. Oznacza to, że zachowanie funkcji, jej nazwa, w zasadzie wszystko udokumentowane tutaj może zostać zmienione w przyszłych wersjach PHP bez wcześniejszego uprzedzenia. Używaj tej funkcji na własne ryzyko.


swfdisplayitem() creates a new swfdisplayitem object.

Here's where all the animation takes place. After you define a shape, a text object, a sprite, or a button, you add it to the movie, then use the returned handle to move, rotate, scale, or skew the thing.

SWFDisplayItem has the following methods : swfdisplayitem->move(), swfdisplayitem->moveto(), swfdisplayitem->scaleto(), swfdisplayitem->scale(), swfdisplayitem->rotate(), swfdisplayitem->rotateto(), swfdisplayitem->skewxto(), swfdisplayitem->skewx(), swfdisplayitem->skewyto() swfdisplayitem->skewyto(), swfdisplayitem->setdepth() swfdisplayitem->remove(), swfdisplayitem->setname() swfdisplayitem->setratio(), swfdisplayitem->addcolor() and swfdisplayitem->multcolor().

17 lutego 2004, o 01:36

Notka moderatorska:
1. Czytaj odpowiedzi forumowiczów.
2. Nie używaj słów powszechnie używanych za obraźliwe.
3. Korzystanie z wszelkiego rodzaju "ulepszaczy" jest przestępstwem. Jeśli tego nie wiesz to jesteś na oficjalnej stronie Pajączka. Trzeba wielkiej głupoty aby pisać tu o crackach do programów firmy Cream Software.
4. Własne wiadomości można edytować. Aby nie mnożyć widaomości poprostu wyedytuj starą i dopisz to co chciałeś dodać do dyskusji.
5. O co Ci chodzi w ostatniej wiadomości? To jest cytat z podręcznika do PHP. Jeżeli nie wiesz co to PHP to nie ma co się w to zagłębiać. Nie będzie Ci potrzebne.

Proszę wyedytować swoje wiadomości i usunąć wulgaryzmy

17 lutego 2004, o 01:58

cenzura jak wpisałem w wyszukiwarkę *.add wiem co to jest PHP ale chodzi mi że nigdzie na tym forum nie pisze jak wyłączyć produkowanie tych głupisz plików których obecność mi całkowicie przeszkadza ( chodzi mi o to ża jak np. na drugiej partycj na której piszę stronępająk zrobi mi te pliki a poza plikami i katalogami od strony posiadam jeszcze inne to jak chcęz tych innych katalogów przekopiować do jeszcze innych to już cenzura wychodzi mi że nie może skopiowaćtych plików nie chodzi mio o plki add tylko np. exe.rar a ie sąużywane przez żaden program i jak usune z całej partycji wszystkie pliki add to wszystko jast OK a jak choćby jeden siępojawi problem jest ten sam myślałem że wina leży w innym programie ale nie aby to udowodnić uruchamiam PM8 i wybieram partycję i opcjesprawdź w poszukiwaniu błędów na partycji oczywiście nie jest to systemowa i wychodzi mi błąd z nr.993 według mnie jeżeli jest to ustawienie opcjonalne to dlaczego jest to ustawione jako domyślne ustawienie produkcja tych plików add. którymi można tyłek sobie wytrzeć w ciągu dzisiejszego dnie zdążyłem już ok 6 razy zainstalować od nowa system iza kazdym razem jak tylko zainstalowałem cenzura to pojawiał sięten sam problem aż za tym kolejnym razem dopiero znalazłem co za cenzura to robi okazało sięże jest to pająk. A co do wyrażenie że pajączek jest cenzura nikt i nic mi nie może zrobić w końcu panuje demokracja i mam prawo wypowaidać się na ten temat jak tylko uważam a samo słowo cenzura nie jest zaliczane do słów oblaźliwych . A według mnie powinienem temu programowi wykonać jedną wielką ANTYREKLAMĘi to była najlepsze wyjście a puźniej zawiadomić o tym zdażeniu firmę Microsoft ponieważ mam nie zbite dowody na tego typu błędy i mogęudowodnić że powoduje pewnego tybu blokadę operacji na plikach a zresztą dzisiaj o ok. godziny 12 bedę do nich dzwonił o aktywację systemu to jednocześnie ich o tym powiadomię i to z miłą chęcią i przekażę im moje spostrzeżenie co do produktów tej firmy.

17 lutego 2004, o 02:02

A po kolejne w wypowiedzi tego pierwszego klijenta nic nie pisze jak to badziewie wyłączyć a w tych odnośnikach do innych tematów to już totalne cenzura nie związane z moim temetem.

17 lutego 2004, o 02:13

A jeszcze jedno cena programu standard jeszcze obleci w tłoku ale już professional jest znacznie zawyżona i według mnie cena powinna rosnąć wraz ze wzrostem ilości stanowisk a nie jak jest odwrotnie.

17 lutego 2004, o 02:20

1) Używanie słów obraźliwych nie będzie tu tolerowane.

2) Wspominanie o nielegalnym używaniu jakichkolwiek programów również. Złodziei tutaj nie chcemy.

3) Szantażowania również nie będziemy tolerować.

4) Odpowiem bardzo prosto jak wyłączyć to badziewie - wybrać ikonę "Odinstaluj" w menu Start.

5) Demokracja to ustrój polityczny kraju. Tutaj znajduje się prywatny serwis. Cenzura tutaj obowiązuje. Zwłaszcza w stosunku do osób, które nie wykazują się odrobiną kultury osobistej jak Pan KRUCHCZAN.

Niniejszym w związku z powyższymi oraz całą historią wszystkich wypowiedzi, dostęp do serwisu i forum zostaje dla tej osoby zablokowany. Wulgaryzmy ocenzurowane, a poziom wypowiedzi tego użytkownika niech każdy sam oceni, bowiem wątek nie został na razie usunięty.

17 lutego 2004, o 02:52

17 lutego 2004, o 02:53

17 lutego 2004, o 03:01

2) Wspominanie o nielegalnym używaniu jakichkolwiek programów również. Złodziei tutaj nie chcemy.

Przecież powiedział że mógłby oczywiście uzyć kodów z Komputer Świata lub nie legalnych podkreślam powiedziałMÓGŁBY nie chcę go bronić ale po co go blokować było od razu chłopaka poprostu poniosły nerwy może dać mu jeszcze szansę na poprawę. chłopak już był znerwicowany po tylu reinstalacjach.

PS. Nie wiem czy bym ja nawet tak nie pisał jak bym wiedział że to wina programu.[/u]

17 lutego 2004, o 09:36

Ja nie wiem po co w ogóle podejmować i rozwijać temat.
Gość bełkocze, plecie trzy po trzy, nie ma pojęcia o czym mówi, nie umie nawet się wysłowić - jakis dramat kompletny.
Jak on reinstaluje system z powodu plików .add no to widać jaki z niego znawca - nie sądzę, żeby to była wina pająka, a nawet jeśli, to takie zachowanie to zwykła gównażeria.
Oszołomów nie brakuje i nie brakowało nigdy tylko teraz niepotrzebnie robi się wielkie halo wokół niego.
A niech sobie dzwoni do Microsoftu czy gdzie tam chce.
Kichać na niego.

Takie jest moje zdanie.

17 lutego 2004, o 10:17

Niech koleś najpierw nauczy się obsługi komputera (podstawowej, np. jak znaleźć "Ustawienia programu"), a najlepiej niech go wyrzuci na śmietnik, zrobi przysługę innym...

Jak się go czyta to po prostu brak słów...

17 lutego 2004, o 12:54

Odpowiedz