Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Pozycjonowanie po raz n-ty (dwie kolumny)

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Pozycjonowanie po raz n-ty (dwie kolumny)

Postprzez blackcat » 16 grudnia 2004, o 19:30

Robię klasową stronę i składając stronę główną napotkałem na problem i nijak nie potrafię znaleźć rozwiązania. Pewnie ładnie namieszałem w kodzie. Chciałem koło news'ów umieścić kolumnę z kilkoma bloczkami. Niestety nie wiem jak tą kolumnę wypozycjonować, aby mi się rozciągała reszta strony.

Oto link do problemu ('twoje dane' w zwiększkonej ilości wychodzą poza właściwy obszar strony): LINK (serwer coś czasem powoli chodzi)

Całość poskładana jest na DIV'ach. To co nas interesuje zawiera się w <div id="tresc">. Może ktoś wie jak sensownie rozwiązać problem?
blackcat
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 158
Dołączył(a): 25 października 2002, o 16:25

Postprzez gr_urban » 16 grudnia 2004, o 20:23

Ostatnio edytowano 16 grudnia 2004, o 20:35 przez gr_urban, łącznie edytowano 1 raz
gr_urban
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 162
Dołączył(a): 1 lutego 2003, o 01:45

Postprzez blackcat » 16 grudnia 2004, o 20:33

blackcat
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 158
Dołączył(a): 25 października 2002, o 16:25

Postprzez gr_urban » 16 grudnia 2004, o 20:40

gr_urban
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 162
Dołączył(a): 1 lutego 2003, o 01:45

Postprzez gr_urban » 16 grudnia 2004, o 20:53

gr_urban
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 162
Dołączył(a): 1 lutego 2003, o 01:45

Postprzez blackcat » 16 grudnia 2004, o 21:30

Pobawiłem się z float'em i zobacz co mi wyszło: LINK Czy to ma jakieś skutki uboczne? Jedno mnie dziwi, tylko za pomocą pozycjonowania jak wyrównuję w poziomie to w każdej przeglądarce mam równo, a tak to w IE jakieś przesunięte to jak użyłem margin.

W stylach widać zmiany.
blackcat
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 158
Dołączył(a): 25 października 2002, o 16:25

Postprzez gr_urban » 16 grudnia 2004, o 21:45

No wydaje mi się, że o to ci chodziło. Jeżeli chodzi o IE6, Operę i Firefoxa to nie widzę w zasadzie żadnych różnic.
gr_urban
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 162
Dołączył(a): 1 lutego 2003, o 01:45


Powrót do HTML i tworzenie stron WWW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron