Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

W jakim programie budować stronę www?

Jeśli jesteś bardzo początkujący i nie wiesz prawie nic na temat tworzenia stron czy też innej tematyki, a chciałbyś zadać pytanie, prosimy, zrób to na tym forum.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

W jakim programie budować stronę www?

Postprzez maskagas » 10 kwietnia 2005, o 12:19

czy jest jakiś normalny-graficzny do składania stron www?
maskagas
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 kwietnia 2005, o 11:56

W jakim programie budować stronę www?

Postprzez DEXTER:) » 10 kwietnia 2005, o 14:25

Chodzi Ci o wysiwyg:

[...]

Jednak musze to dodać, że zawsze najlepsze efekty uzyskuje się pisząc samemu, więc jeśli myślisz na poważnie o tworzeniu stron WWW, to lepiej naucz się języka. Jeśli chodzi o jedną prostą stronkę to nie ma sensu.
DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27

W jakim programie budować stronę www?

Postprzez laufer71 » 6 maja 2005, o 18:39

laufer71
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 28
Dołączył(a): 8 listopada 2004, o 18:36

W jakim programie budować stronę www?

Postprzez DEXTER:) » 6 maja 2005, o 18:43

DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27

W jakim programie budować stronę www?

Postprzez Winston_Wolf » 6 maja 2005, o 23:39

co do narzędzi: notatnik dla Win$yfa.. kwrite dla Linux'a.. najlepszy kurs znajdziesz u źródła: W3C oraz metodą prób i błędów poglądając źródła ... podglądać nie znaczy ściągać !!
Winston_Wolf
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 425
Dołączył(a): 16 marca 2005, o 17:55

Postprzez Emil0076 » 7 maja 2005, o 18:49

Jeżeli chodzi o narzędzie do pisania, to polecam polski programik [...]. Piszę w nim i jak narazie nie doszukałem się błędu. A notatnika nie polecam tylko z jednego względu, że nie numeruje lini co może być uciążliwe jak serwer wyświetli błąd np. w 176 lini.
O drugim programie opisanym przez Winston_Wolf'a nie mogę się wypowiedzieć ponieważ nie posiadam Linuxa...
Emil0076
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 148
Dołączył(a): 12 grudnia 2004, o 16:26

Postprzez Tyhagara » 7 maja 2005, o 22:19

Portali internetowych ani żadnych wielkich serwisów nie projektuje, a dla moich skromnych potrzeb całkowicie wystarcza. Ma kolorowanie składni, numerowanie wierszy, kodowanie do ISO, zakładki, wyświetlanie ukrytych znaków, ma duży obszar roboczy i jest tylko jednym małym plikiem, bez potrzeby instalowania go.
Tyhagara
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 347
Dołączył(a): 1 września 2004, o 23:09

Postprzez platekr » 7 maja 2005, o 23:24

Chyba zapominacie gdzie to forum się znajduje... Nie mogę tolerować polecania produktów konkurencyjnych dla Pajączka na forum dyskusyjnym mającym służyć pomocą użytkownikom Pajączka. Forum to powstało tylko dla nich, tj. użytkownikow Pajączka a nie do lansowania innych produktów. Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi i zrozumie powody zablokowania przeze mnie tego wątku. O dyskusjach na temat innych programów proszę korzystać z forów udostępnianych przez autorów tych programów oraz ich serwisu pomocy technicznej.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland


Powrót do Dla bardzo początkujących

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron