Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Jak to jest z tym spamem?

Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Jak to jest z tym spamem?

Postprzez DEXTER:) » 8 lipca 2005, o 23:27

Panuje atmosfera tragedii, bo sieć to wielki śmieć. Podobno niektórzy przeżywają straszne chwile odbierając codziennie setki listów reklamowych. Sam CreamSoftware produkuje Śmieciarka, trudno się dziwić bo to podobno dobry interes.

No ale o co chodzi. Internet mam równo 13 miesięcy, z czego 12 miałem jeden adres email na onecie (darmowy). Nie mam/miałem żadnej ochrony antyspamowej i nigdy, ale przenigdy nie dostałem nawet jednego spamu :idea: Jedynie reklamy z onetu na które wyraziłem zgodę - max 2/miesiąc na wybrany temat.

Adres był podany na kilkunastu forach, subskrypcje a w ogóle cuda. Nazbierało się przez rok. I nic, kompletnie nic :idea:
DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27

Jak to jest z tym spamem?

Postprzez januzi » 8 lipca 2005, o 23:42

zaden "kolega" nie wpisal Cie na friendtesta, ani na inne spam listy, widocznie harvestery nie wylapaly emaila z for (pamietaj, ze podanie emaila na forum != upublicznienie go, wystarczy ze popatrzysz na swoja ikonke email), najwidoczniej nie pisales niczego na grupach dyskusyjnych
moja zmora i tak nie jest spam, a wirusy przychodzace od uzytkownikow outlooka i outlook expressa; niestety bylem na tyle nierozwazny, ze odpisywalem na pytania zadawane mailem i ze podalem mojego maila zeby w razie czego napisac do mnie
januzi
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1431
Dołączył(a): 18 października 2002, o 13:53

Jak to jest z tym spamem?

Postprzez DEXTER:) » 8 lipca 2005, o 23:51

Fakt, z grup dyskusyjnych nie korzystam - ale z tego co piszesz wynika, że samo w nich uczestniczenie nie grozi wpisaniem na listę.

Wniosek jest taki, że jeśli rozważnie używamy adresu email, to nie będzie problemu. Podejrzewam jednak, że już zaistnienie na jednej liście może być wystarczającym powodem zakupu Śmieciarka :wink:
DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27

Jak to jest z tym spamem?

Postprzez Wydra707 » 9 lipca 2005, o 19:31

Wydra707
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 482
Dołączył(a): 1 października 2002, o 19:21

Jak to jest z tym spamem?

Postprzez rafalzaq » 9 lipca 2005, o 22:04

rafalzaq
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 183
Dołączył(a): 24 kwietnia 2005, o 18:21

Postprzez Wydra707 » 10 lipca 2005, o 18:15

Wydra707
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 482
Dołączył(a): 1 października 2002, o 19:21


Powrót do Offtopic czyli tematy niezwiązane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot]

cron