Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

masowy maila do 5000 użytkowników :/

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z tworzeniem serwisów z wykorzystaniem zaawansowanych technologii takich jak PHP, Perl, mySQL, ASP, CGI, XML, itp.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

masowy maila do 5000 użytkowników :/

Postprzez jaroslavus » 6 maja 2006, o 12:19

Jestem administratorem jednego "małego" serwisu w którym zarejestrowanych jest 5000 użytkowników. W niedługim czasie mam zamiar zmienić domenę na .pl i chciałbym wysłać wszystkim mailem nowy link. Oczywiście taka funkcja jest ale przeglądarka nie przewiduje wyłania takiej ilości maili. I moje pytanie brzmi co zrobić aby wysłać wiadomośc wszystkim użytkownikom zawartym w bazie??
jaroslavus
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 91
Dołączył(a): 19 marca 2005, o 11:59

masowy maila do 5000 użytkowników :/

Postprzez januzi » 6 maja 2006, o 12:45

hmmm ... za pomoca funkcji mail wysylasz emaila do pierwszej osoby z listy, pozostale osoby dodajesz w dodatkowych naglowkach jako ukryte pozostale adresy
nie jestem pewny czy nie ma jakiegos ograniczenia na liczbe ukrytych adresow, ale tak czy siak, wyslesz kilkanascie maili zamiast 5000
januzi
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1431
Dołączył(a): 18 października 2002, o 13:53

Postprzez kalu111 » 6 maja 2006, o 16:01

a nie mozna w zwyklej petli tego zrobic :?:
kalu111
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 327
Dołączył(a): 30 grudnia 2004, o 15:38

Postprzez jaroslavus » 6 maja 2006, o 18:50

A może mi ktoś powiedzieć jak to zrobić??
jaroslavus
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 91
Dołączył(a): 19 marca 2005, o 11:59


Powrót do PHP, Perl, SQL, CGI, XML...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron