Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Wygląda na bardzo dobre narzędzie

Galernik, SpamRebel, Mezzmo, Download Studio, Recover My Files / Photos, programy AVS Audio / Video Converter / Editor i inne.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Postprzez LEMUR » 29 listopada 2005, o 09:30

LEMUR
GURU!
GURU!
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 7 listopada 2002, o 21:13

Postprzez master7 » 29 listopada 2005, o 11:21

master7
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 48
Dołączył(a): 17 lutego 2005, o 11:32

Postprzez reggi » 29 listopada 2005, o 19:55

reggi
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 360
Dołączył(a): 30 września 2002, o 10:36

Postprzez Zdzisław » 2 stycznia 2007, o 17:40

Nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na swoje drobne problemy więc może tego brakuje w tym wspaniałym programie.
1. Wyboru typu deklaracji dokumentu. Wpisałem w schemacie deklarację XHTML-a, poprawiłem zamknięcia tagów (meta, img, br) ale generowane przez program metatagi (np słowa kluczowe) nie odpowiadają tej deklaracji i recznie na wszystkich stronach trzeba je domykać (spacja i /).
2. Opisy fotek są generowane w alt co mnie bardzo przeszkadza bo jeśli jakiś wyraz muszę umieścić między "xx" to w alcie będą cztery "yyy"xx"" co jest niedozwolone. Dlatego podpisy dodaję ręcznie po wygenerowaniu galerii.
Przy gifach (przyciski) brak altu - trzeba uzupełniać w schematach.
Może jest na to jakieś wyjście tylko ja tego nie znalazłem w programie choć myślałem, że mam go w "paluszku. Sam sobie z tym doskonale radzę ale można to poprawić.
3. H1 zawiera align=center w schemacie a to powinno być w arkuszu CSS. To drobiazg, ja to sobie poprawiłem ale co zrobią Ci co sobie nie radzą z CSS-ami? To samo jest z img border=0 oraz table border=0 - zabronione w kodzie bezpośrednim.
Sprawę załatwi przeniesienie do arkusza stylów:
H1 {font-size: 14pt; font-weight: bold; text-align: center;}
img {border: 0px;}
table {margin: 0 auto; border: 0pt; text-align: center;}.
(margin: 0 auto; - stabilizuje centralnie obraz na ekranie w Firefoksie, miałem z tym wielkie problemy i na forum Pajączka otrzymałem taką poradę za którą będę wdzięczny do grobowej deski). Tyle na razie na podstawie sprawdzonego jednego tylko schematu bardzo zadowolony z najlepszych na świecie programów tej Firmy.
Zdzisław Wiśniewski
http://www.noworadomsk.pl
Zdzisław
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 października 2005, o 08:31

Postprzez reggi » 4 stycznia 2007, o 13:42

reggi
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 360
Dołączył(a): 30 września 2002, o 10:36

Postprzez Zdzisław » 4 stycznia 2007, o 16:18

Dziękuję za sympatyczne przyjęcie moich drobnych uwag, teraz ośmielony przesyłać będą wszystko, co zauważę wraz z rozwiązaniem, jakie zastosowałem.
Pajączek zgodnie z opisami w prasie komputerowej jest niekwestionowanym zwycięzcą w edytorach WWW na świecie, chciałbym dożyć chwili, gdy to samo będzie pisane o Galerniku. W jednym z postów podpowiadam jak ominąć brak w Galerniku możliwości tworzenia sygnaturek. Program Image Signature Bartłomieja Barona załatwia tą sprawę w sposób prosty i doskonały. Gdyby tak połączyć te programy, aby nie rozbijać głową otwartych drzwi i nie marnować czasu potrzebnego na dopracowanie innych opcji?
Serdecznie pozdrawiam twórców i użytkowników oprogramowania Carem Software.
Zdzisław Wiśniewski
Zdzisław
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 października 2005, o 08:31

Postprzez reggi » 5 stycznia 2007, o 14:45

Bardzo bardzo proszę o uwagi i sugestie!
Jak widać na prawdę uwzględniamy je w miarę możliwości, gdyż nasze programy są przede wszystkim pisane dla Państwa, a nie dla naszej radosnej twórczości :) chociaż może i trochę ta nasza radosna twórczość też jest potrzebna :)
Podanemu programowi się przyjrzę, dzięki!

Pozdrawiam serdecznie
reggi
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 360
Dołączył(a): 30 września 2002, o 10:36

Poprzednia strona

Powrót do Inne nasze programy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron