Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Powrót do starego problemu

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Powrót do starego problemu

Postprzez WiruSSS » 6 czerwca 2007, o 15:47

witam

znów powracam do tego problemu ,gdyż nie zechcieli państwo go rozwiązać ..orginalny post jest tutaj http://www.creamsoft.com/forum/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=5357&highlight=

Proszę się nie bronić ze nie jest to wina pajączka bo jest to ewidentnie jego wina.
Zainstalowalem czysty system ...zarówno xp jak i vista i problem jest dalej ten sam. W sumie to już przestałem się tym przejmowac, po prostu wkładałem dyskietkę do napędu i tyle. TEraz jednak powracam do tego tematu gdyż ...pozbyłem się napędu dyskietek bo był mi zbędny. Ni po to płaciłem za pajączka zeby się z nim męczyć ..i proszę o rozwiązanie tego problemu. teraz podczas każdego zapisu pliku edytowanego z serwera wywala mi błąd że nie mam stacji dyskietek !!! czy to nie jest chore? ..jeszcze raz przypominam że dzieje się tak na czystych instalacjach systemu xp jak i vista.

Oto co mi się wyświetla podczas próbie zapisu pliku:
Obrazek
potem muszę kliknąć kilka razy na kontynuuj za każdym razem widząć podobny komunikat z tym ze inaczej zatytułowany przez system
Obrazek

..co mam sobie z tym zrobić ???!?!?!

PS. Chciałbym zaznaczyć, że w orginalnym poście słowo [cenzura] wpisałem sam nie chcąc włąnie używać wulgaryzmów, więc proszę nie myśleć sobie że post został ocenzurowany przez moderatorów.
WiruSSS
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 22
Dołączył(a): 12 września 2005, o 16:30

Postprzez WiruSSS » 6 czerwca 2007, o 16:36

...chciałęm dodać ze przeinstalowanie pajączka (wraz z ręcznym wywaleniem wszystkich pozostałości po instalacji z rejestru czy folderów) pomogło.

Mam nadzieję że fakt iż nie posiadam napedu dyskietek ...poprawi sytuację.
WiruSSS
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 22
Dołączył(a): 12 września 2005, o 16:30

Postprzez WiruSSS » 21 czerwca 2007, o 09:49

..no niestety wczoraj znów spotkał mnie ten sam problem ...do tego wogóle nie mam napedu dyskietek ..tak więc brak tego napędu nie chroni przed tym błędem. ...oczywiście znów brak reakcji ze strony autorów! :evil:
WiruSSS
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 22
Dołączył(a): 12 września 2005, o 16:30


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron