Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Makrokody

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Makrokody

Postprzez pawel123 » 5 stycznia 2010, o 11:24

Witam!
Mam problem ze wstawianiem makrokodow na strone.
Na poczatku chce poinformowac iz nie wstawiam gotowych stron tylko kopiuje kod zrodlowy ktory sie pokazuje i przeklejam na strone(cos w stylu wstawiania czegos na aukcje allegro czyli ze tam mam kreator i tam wlasnie wrzucam kod).
Napotkane przeze mnie problemy sa nastepujace:
1. Podczas wstawiania kalendarza zaawansowanego rozjezdza sie on na cala strone. Co moge zrobic aby tak sie nie dzialo?
2. Zarowno w kalendarzu zaawansowanym jak i w dacie i godzinie w polach występuje problem z pokazaniem sie prawidlowego roku poniewaz zamiast 2010 pokazuje sie 110 i odpowiednio dla innych lat jest tak samo.
3. Data i godzina w polach nie pokazuje mi sie w ogole wiec jakby ktos mogl mi powiedziec jak sobie poradzic z tym problemem??

Chcialem jeszcze napisac iz problem 2 pojawia sie rowniez gdy utworze strone za pomoca pajaczka i zapisze na dysku. Nastepnie gdy ja otwieram nastepuje identyczna sytuajca jak w punkcie 2.

Dziekuje za pomoc :)
pawel123
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 stycznia 2010, o 11:05

Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron