Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Zawieszanie się pajączka co kilka minut

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Zawieszanie się pajączka co kilka minut

Postprzez Sylverius » 15 grudnia 2011, o 09:27

Od jakiegoś czasu pajączek 5.9.6 pro zawiesza się. Dzieje się tak najczęściej przy kopiowaniu części kodu w tym samym otwartym dokumencie. Po zawieszeniu są problemy z zamknięciem programu a niezapisane dane są utracone. Pracuję na Windows 7 32 pro. Czy ktoś miał taki problem?
Sylverius
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 grudnia 2011, o 09:17

Zawieszanie się pajączka co kilka minut

Postprzez januzi » 17 grudnia 2011, o 22:56

Upewnij się, że roboczy katalog zawiera niewiele plików. Jeśli jest ich sporo, to Pajączek sporo czasu będzie poświęcać na odświeżanie listy.
januzi
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1431
Dołączył(a): 18 października 2002, o 13:53

Postprzez Przemo778 » 21 stycznia 2012, o 15:20

Mam podobną sytuację (pająk 5.9.6.1 beta komercyjna na win7 x64 home)
- pająk się bez powodu wywala (najczęściej następuje to po kliknięciu prawym przyciskiem - wywoływanie menu prawego kliku, lub przy edycji pliku css), co ciekawe co któryś raz windows traci ten swój them aero - czy jak tam się nazywa - te przezroczystości i ładny wygląd wracając do ustwień podstawowych.
Co do katalogu roboczego (serwisu na którym pracuję) to owszem czasem jest tam dużo różnych plików ale edytuje naraz (mam otwartych w zakładkach) max 10.
Przemo778
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 34
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 19:14

Postprzez platekr » 22 stycznia 2012, o 22:36

Jedna odpowiedź: MS IE 9... Znany ból w aplikacjach, które korzystają z obiektu MSIE wewnątrz programu. Rozwiązania:

* odinstalowanie MSIE 9 :)
* parę dni oczekiwania na update Pajączka, bo w końcu k.... poradziłem sobie z tym problemem :)
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Postprzez Przemo778 » 23 stycznia 2012, o 02:30

to k... mówi wszystko :) dzięki i przynajmniej jeśli chodzi o mnie to oczekuję z niecierpliwością. (odinstalowanie IE9 nie wchodzi w grę bo jednak trzeba na tym badziewie testować stworzone strony)
Przemo778
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 34
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 19:14


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron