Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

.bak .add- podaje się proszę wytłumaczcie

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

.bak .add- podaje się proszę wytłumaczcie

Postprzez jggrzes » 5 października 2003, o 12:50

jggrzes
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 65
Dołączył(a): 15 stycznia 2003, o 12:04

Postprzez reggi » 5 października 2003, o 19:40

Ależ zarówno pliki BAT, jak i ADD są domyślnie oznaczone jako ukryte w oknie Eksploratora Windows.
Jeśli zmieniłeś ustawienia systemu iwidzisz również pliki ukryte, to pretensje proszę kierowac samemu do siebie :)

Ponadto - Pajączek w wersji 5.1.0 'posiadł zdolność' Archiwizacji serwisów i BARDZO ZALECAM korzystanie z tej funckji. Serwis zarchiwizowany prez Pajączka w zasadzie jest identyczny, jak spakowany programem ZIP, jednak posiada dodatkowo plik ustawień, który jest używany prze program podczas Przywracania serwisu (mapowania przy przeglądaniu, ustawienia folderów itd.)
reggi
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 360
Dołączył(a): 30 września 2002, o 10:36

Postprzez jggrzes » 5 października 2003, o 23:22

Cytuje "Ależ zarówno pliki BAT, jak i ADD są domyślnie oznaczone jako ukryte w oknie Eksploratora Windows."

Mam rozumieć Narzędia-Opcje folderów-Widok- zaznaczamy opcje, pokaż ukryte pliki i foldery. Jeśli to miałeś na myśli...? To coś jest nie tak.

Cytuje "Jeśli zmieniłeś ustawienia systemu iwidzisz również pliki ukryte, to pretensje proszę kierowac samemu do siebie "

Patrz wyżej jeśli chodzi zmiane ustawień systemu. Powtarzam jeszcze raz widzę tylko .bak w Nero .bak i .add. To prawda może coś zmieniłem ale nie przypominam sobie.

JEŚLI CHODZI O PRETENSJE takiej urzyłeś wypowiedzi. Czy ja mam pretensje jeśli tak to ktoś odebrał PRZEPRASZAM. Mam problem i po wyczerpaniu przez moją osobę wszystkich możliwości postanowiłem napisać. Proszę o lepsze DOBIERANIE SŁÓW.
Będę wdzięczny za konkretne pokazanie gdzie namieszałem. Nie wszyscy w końcu jesteśmy ZNAWCAMI TEMATU.

z poważaniem grzegorz
jggrzes
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 65
Dołączył(a): 15 stycznia 2003, o 12:04

Postprzez gr_urban » 6 października 2003, o 19:43

gr_urban
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 162
Dołączył(a): 1 lutego 2003, o 01:45

Postprzez jggrzes » 6 października 2003, o 20:32

jggrzes
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 65
Dołączył(a): 15 stycznia 2003, o 12:04

Postprzez reggi » 7 października 2003, o 09:40

reggi
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 360
Dołączył(a): 30 września 2002, o 10:36

Postprzez jggrzes » 7 października 2003, o 18:21

jggrzes
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 65
Dołączył(a): 15 stycznia 2003, o 12:04


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron