Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Problem z otwieraniem strony www!

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Problem z otwieraniem strony www!

Postprzez Witson30 » 10 sierpnia 2004, o 15:09

Witam
Problem przedstawia się następująco:

Mam miejsce na serwerze operatora telewizji kablowej w której mam dostęp do Internetu. Umieszczam na ich serwerze moją stronę w katalogu public_html tak jak to chyba powinno wyglądać i u mnie wszystko jest oki, wszystko się otwiera działa jak należy. Jednak niektóre osoby (nie wszystkie) które próbowały odwiedzić moją stronę z Polski lub z zagranicy nie mogą jej otworzyć, wyskakuje komunikat, że nie można odnaleźć strony o podanym adresie.

W związku z tym mam pytanie, czy może mieć jakiś wpływ na działanie mojej strony firewall kablówki, czemu u jednych strona działa a u innych nie, a może trzeba umieścić w kodzie html jakiś zapis który spowoduje poprawne działanie strony u wszystkich.

Ps. Stronkę umieściłem na próbę na darmowym serwerze republiki i działa poprawnie u wszystkich bez wyjątków!!
Jestem początkujący w dziecinie projektowania www więc proszę o łopatologiczne odpowiedzi jeśli można;)
Pozdrawiam
Witson30
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10 sierpnia 2004, o 14:46

Postprzez januzi » 10 sierpnia 2004, o 17:37

a czy te osoby ktore nie maja dostepu do Twojej strony lacza sie przez neo ? a jesli tak, to czy maja ip 83.x.x.x ?
januzi
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1431
Dołączył(a): 18 października 2002, o 13:53

Postprzez Totom » 10 sierpnia 2004, o 17:38

proponowal bym zglosic ten problem do administratora serwera na ktorym masz strone
problem raczej jest po stronie uslugodawcy
Totom
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 30
Dołączył(a): 20 sierpnia 2003, o 14:01

Postprzez Witson30 » 10 sierpnia 2004, o 18:32

Witson30
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10 sierpnia 2004, o 14:46

Postprzez oscar » 20 sierpnia 2004, o 07:14

Witam!
Może zrób linka do tej stronki gdzieś na innym serwerze (republika.pl bo już masz tam konto) i może wtedy?. Wiem, że to mało prawdopodobne, jednak może nie wszyscy piszą poprawnie nazwę strony :). A tak będzie jednakowo dla wszystkich...
Pozdro, Oscar
oscar
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 93
Dołączył(a): 9 lipca 2004, o 05:21


Powrót do HTML i tworzenie stron WWW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron