Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

potrzrebuje szkic smoka na moją strone www

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom tworzenia grafiki na potrzeby WWW, obróbki zdjęć, korzystania z programów graficznych, etc.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

potrzrebuje szkic smoka na moją strone www

Postprzez jan2004 » 5 września 2004, o 09:22

Potzrebuje szkic smkoa najlepiej jak by był na czrny,m tle i białym klooren narysowany jeśli ktoś ma taki szkic albo wie o tronie gdzie mozna takie coś sciągnąć tp nie ch pisz z góry dziemnki
jan2004
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 września 2004, o 09:18

Postprzez reggi » 7 września 2004, o 07:56

Żałość, no po prostu żałość... http://images.google.pl/images?q=dragon&ie=UTF-8&hl=pl
Jak ja na to wpadłem, żeby poszukac po googlach... chyba jakiś medal dostanę... :P
reggi
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 360
Dołączył(a): 30 września 2002, o 10:36

Postprzez januzi » 7 września 2004, o 09:59

w wersji dla nieznajacych angielskiego
http://images.google.pl/images?hl=pl&lr ... F-8&q=smok
januzi
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1431
Dołączył(a): 18 października 2002, o 13:53

Postprzez reggi » 8 września 2004, o 10:58

reggi
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 360
Dołączył(a): 30 września 2002, o 10:36

Re: potrzrebuje szkic smoka na moją strone www

Postprzez reggi » 9 września 2004, o 16:18

Kolego.
do lockooma - spokos, sie zdrażniłem... mam ostatnio taki nawał roboty, ze mi nerwy puszczają :/
Tak się składa, że ja tu jednak na stroniei paajczek.pl mam troche więcej do powiedzienia, niż Ty. I tak tez sie składa, że wyzwisk i chamstwa tolerować tu nie będziemy - zapamiętaj to na przyszłość, jeśli chcesz korzystać z tej strony.
Anonimowość w internecie jest bardzo złudna - jak sie bardzo chce, to można użytkownika zlokalizowac w przeciągu minut.
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 10 września 2004, o 06:45 przez reggi, łącznie edytowano 1 raz
reggi
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 360
Dołączył(a): 30 września 2002, o 10:36

Re: potrzrebuje szkic smoka na moją strone www

Postprzez lockoom » 9 września 2004, o 21:54

jan2004 - nie tolerujemy tu chamstwa. Chcesz uczestniczyć w tym forum dostosuj się do jego reguł. Jeśli ci to nie odpowiada będziemy musieli się pożegnać.
lockoom
Super spec!
Super spec!
 
Posty: 999
Dołączył(a): 30 września 2002, o 19:46


Powrót do Grafika i obróbka zdjęć

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron