Switch to full style
Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.
Odpowiedz

Poważny problem z interfejsem Pajączka w Windows 7

24 lutego 2011, o 19:39

Witam,
od czasu przejścia na system Windows 7 Home Premium 64bit borykam się z irytującymi błędami interfejsu Pajączka Professional.

Po pierwsze przy każdej (!) próbie otwarcia zakładki Makrokody program przestaje działać wyświetlając błąd krytyczny:
Acces violation at address 006BA290 in module 'Pajaczek.exe', a następnie formularz zgłoszenia błędu. Błąd oczywiście zgłaszałem, kontaktowałem się również bezpośrednio z autorem programu.

Reinstalacja programu niestety nie pomogła (próbowałem kilkakrotnie czyszcząc uprzednio rejestr, dysk itp.). W tej chwili doszedł błąd dodatkowy - po uruchomieniu programu nie wyświetla się żaden z paneli bocznych ani pasków narzędzi, które powinny być widoczne tak, że trzeba je po każdym uruchomieniu ręcznie ustawiać. Próbowałem instalować i używać Pajączka zarówno jako administrator jak i zwykły użytkownik - bez zmian.

Czy ktoś z Was spotyka się z podobnymi problemami? W korespondencji ze mną pan Rafał Płatek stwierdził, że nikt tego typu problemów nie zgłaszał, ale może jednak jest ktoś taki? Jeżeli tak, proszę dajcie znać - być może uda się problem wytropić.

Prawdę mówiąc jestem już na skraju wytrzymałości i o krok od zmiany Pajączka na inny edytor, bo tak się po prostu nie da komfortowo pracować. Jestem wieloletnim (dotąd bardzo zadowolonym) użytkownikiem Pajączka i tylko sentyment mnie przy nim trzyma, ale zaczyna go ubywać :(

Pozdrawiam,
Mateusz

Poważny problem z interfejsem Pajączka w Windows 7

12 kwietnia 2011, o 17:58

Odpowiedz